Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Październik 2022 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2022

To twój nawyk, w domu jesteś pełen energii. Na początku miesiąca masz problemy z kontrolowaniem nadpobudliwości, myślisz o tysiącu rzeczy naraz; twój umysł jest tak szybki jak błyskawica. Twój pomysłowy umysł jest stymulowany przez szalone pomysły, dotykasz sukcesu, który przewyższa wszystkie twoje oczekiwania. Masz niewiarygodne zasoby, nawet jeśli sprawisz, że niektórzy z zazdrości ci nie pogratulują, spokojnie podążasz swoją ścieżką. Od 11 nastawiasz się na jeszcze bardziej ambitną przyszłość, pozwalasz się ponieść swoim projektom, przeskakujesz na wszystkie możliwości, które są ci prezentowane; nie jesteś bierny. W okresie od 21 do 28 października otrzymasz silne wsparcie w pracy, twoje umiejętności zostaną rozpoznane, a ty będziesz się błyszczeć.

Miłość

Minusem po stronie twojego życia emocjonalnego i rodzinnego jest ryzyko, jakie musisz ponieść. Zamiast mówić o tym otwarcie, starasz się raczej uciekać niż komentować, bo cisza jest najlepszą odpowiedzią. Kluczem jest słuchanie intuicji; doprowadzi cię do sukcesu.

Nasza rada dla Ciebie

Skorzystaj z olśniewającej formy, aby ukończyć projekt, który jest dla ciebie ważny. Październik przynosi pozytywną energię; nie destabilizuj się. Unikaj jałowych dyskusji.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko