Dzisiaj, Środa 26 Luty 2020


Horoskop dla Rak na Październik 2023

Twoje prognozy astralne na Październik 2023

Rzeczy mają tendencję do stagnacji bardziej niż można by przypuszczać. Ludzie spóźniają się ze swoimi zobowiązaniami. Niektórzy mogą się wahać z niejasnych powodów. Począwszy od 13, dzięki cennej pomocy Marsa w Skorpionie, sprawy zaczynają się uspokajać. Chociaż wydarzenia będą co do zasady korzystne, będziesz musiał poradzić sobie z energiami pochodzącymi od Wagi. Od 5. do 22 wiadomości są skomplikowane, a to może budzić w tobie wątpliwości. Nie pozwól odejść swojej szansie! Bądź cierpliwy, nawet jeśli uważasz, że wszystko jest bez sensu. Od 23. Merkury w Skorpionie eliminuje twoje wahania. W połączeniu z Marsem, a następnie ze Słońcem, zachęca twoich bliskich i ciebie do szczerości.

Miłość

Od 10. Wenus w Pannie współgra z twoją naturą. Nagle twoje uczucia odnajdują swoje miejsce. Niestety, między 5. a 25 Merkury powoduje nieporozumienia, które mogą spowodować chaos. Zapewniamy, że dzięki Merkuremu w Skorpionie wszystko będzie w porządku.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli chcesz, aby twoje projekty i twoje pasje były wykorzystane w konkretny sposób, zignoruj uprzedzenia tych, którzy nie kierują się takimi samymi wartościami jak ty.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko