Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Październik 2023 dla Rak

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2023

Rzeczy mają tendencję do stagnacji bardziej niż można by przypuszczać. Ludzie spóźniają się ze swoimi zobowiązaniami. Niektórzy mogą się wahać z niejasnych powodów. Począwszy od 13, dzięki cennej pomocy Marsa w Skorpionie, sprawy zaczynają się uspokajać. Chociaż wydarzenia będą co do zasady korzystne, będziesz musiał poradzić sobie z energiami pochodzącymi od Wagi. Od 5. do 22 wiadomości są skomplikowane, a to może budzić w tobie wątpliwości. Nie pozwól odejść swojej szansie! Bądź cierpliwy, nawet jeśli uważasz, że wszystko jest bez sensu. Od 23. Merkury w Skorpionie eliminuje twoje wahania. W połączeniu z Marsem, a następnie ze Słońcem, zachęca twoich bliskich i ciebie do szczerości.

Miłość

Od 10. Wenus w Pannie współgra z twoją naturą. Nagle twoje uczucia odnajdują swoje miejsce. Niestety, między 5. a 25 Merkury powoduje nieporozumienia, które mogą spowodować chaos. Zapewniamy, że dzięki Merkuremu w Skorpionie wszystko będzie w porządku.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli chcesz, aby twoje projekty i twoje pasje były wykorzystane w konkretny sposób, zignoruj uprzedzenia tych, którzy nie kierują się takimi samymi wartościami jak ty.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko