Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Rak na Październik 2023

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Październik 2023

Rzeczy mają tendencję do stagnacji bardziej niż można by przypuszczać. Ludzie spóźniają się ze swoimi zobowiązaniami. Niektórzy mogą się wahać z niejasnych powodów. Począwszy od 13, dzięki cennej pomocy Marsa w Skorpionie, sprawy zaczynają się uspokajać. Chociaż wydarzenia będą co do zasady korzystne, będziesz musiał poradzić sobie z energiami pochodzącymi od Wagi. Od 5. do 22 wiadomości są skomplikowane, a to może budzić w tobie wątpliwości. Nie pozwól odejść swojej szansie! Bądź cierpliwy, nawet jeśli uważasz, że wszystko jest bez sensu. Od 23. Merkury w Skorpionie eliminuje twoje wahania. W połączeniu z Marsem, a następnie ze Słońcem, zachęca twoich bliskich i ciebie do szczerości.

Miłość

Od 10. Wenus w Pannie współgra z twoją naturą. Nagle twoje uczucia odnajdują swoje miejsce. Niestety, między 5. a 25 Merkury powoduje nieporozumienia, które mogą spowodować chaos. Zapewniamy, że dzięki Merkuremu w Skorpionie wszystko będzie w porządku.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli chcesz, aby twoje projekty i twoje pasje były wykorzystane w konkretny sposób, zignoruj uprzedzenia tych, którzy nie kierują się takimi samymi wartościami jak ty.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko