Dzisiaj, Wtorek 29 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Październik 2023

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 29/09/2020

Twoje prognozy astralne na Październik 2023

Od dłuższego czasu żyjesz w spokojnym świecie, w którym dużo się uczysz i masz czas na analizę swojej osobowości. Możesz jednak myśleć, że twoje życie stoi w miejscu. Może cię zaatakować prawdziwa nuda. Począwszy od 13., Mars w Skorpionie oferuje szansę przekroczenia dotychczasowych granic. Zachęca cię do wykorzystywania twoich walorów, wzbogaca twoje życie osobiste i zawodowe. Niestety, dzięki energiom, jakie emanują z Wenus w Pannie, możesz się wahać, a nawet odrzucić pojawiające się możliwości. Aby uniknąć robienia czegoś, czego potem pożałujesz, poczekaj na przejście Merkurego w Skorpionie 23. Postąpisz zgodnie ze swoimi zasadami, ale też zgodnie z sugestiami innych.

Miłość

Twoja zdolność do popełniania błędów jest źródłem wątpliwości dla twoich bliskich lub dla twojego małżonka. W tym miesiącu dręczą cię twoje uczucia. Do 22. jesteś w stanie powiedzieć innym tylko to, co chcą usłyszeć. Potem jednak stać cię na szczerość, która przenosi twoją miłośc na właściwą drogę.

Nasza rada dla Ciebie

Ustępstwa oszczędzają ci kłopotów, ale na dłuższą metę to nie zawsze pomaga. Jeśli chcesz się rozwijać, skorzystaj z szansy, która jest na wyciągnięcie ręki.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko