Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Październik 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2024

Mars pozostają w twoim znaku do 31. W połączeniu z Saturnem zachęca do podjęcia inicjatywy i pewnego ryzyka. Ta kombinacja energii popycha cię do przekroczenia swoich granic, gdy sytuacja na to pozwala. Do 17., przy cennej pomocy Wenus w Skorpionie, czujesz, że jest łatwiej. Udaje ci się narzucić swoje zdanie w sposób łagodny i nieco bardziej stanowczy. Ten okres spokoju może zostać zakłócony przez powrót Plutona do Koziorożca. Z enrgii, które emanują z Wagi, możesz czuć, że ludzie utrudniają twój rozwój. W tym momencie możesz się wycofać lub zatrzymać po drodze. Zrób sobie przerwę, jeśli czujesz taką potrzebę, ale nie zapomnij zareagować pozytywnie, aby wznowić swoje działanie.

Miłość

Chociaż uważasz, że to trudne, Pluton wrócił, aby zrobić porządek w twoich romansach. W tym miesiącu relacje, które nie są dla ciebie korzystne, odchodzą na drugi plan. Z drugiej strony osoby, któe są niezawodne i na które można liczyć, pozostaną blisko ciebie

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli chcesz odpocząć, zrób to. Skorzystaj z okazji, aby zastanowić się nad najlepszymi sposobami stawienia człowa wyzwaniom, przed którymi stoisz.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko