Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Październik 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2025

W tym miesiącu warto skupić się na odpowiedniej komunikacji. Rzeczywiście, energie pochodzące od Słońca i Wagi od 1. do 23., Merkurego do 6. i Wenus od 15., zapraszają Cię do spojrzenia na świat z innego punktu widzenia. Elegancki i pewny siebie, lśnisz tysiącem świateł! Mars inspiruje Cię do ograniczenia swojej niespożytej energii. Unikaj irytacji swojej rodziny. Spójrz na wszystko z odpowiedniej perspektywy. Twoje życie towarzyskie wydaje się obiecujące. Uran stawia na Twojej drodze oryginalnych ludzi. Pluton stara się wpłynąć na sferę małżeńską lub zawodową. Po 13. pewne wydarzenie skieruje Cię na właściwy tor. Saturn wraca do Ryb i może trochę skomplikować Twoją sferę finansową, będziesz jednak na tyle mądry, aby zrozumieć tę lekcję. Po 24. pozostań spokojny w każdych okolicznościach!

Miłość

Aż do 13-tego, miłosć sprawia, że jesteś zaborczy i zazdrosny. Starasz się utrzymać kontrolę i nie słuchasz swojego cichego wewnętrznego głosu, a to duży błąd! Następnie Wenus wślizguje się w Wagę, a Ty odnajdujesz swoją wrażliwość i zmysłowość. Tym bardziej, że Mars w Skorpionie tchnie dużo energii w Twoje otoczenie: oby nie za dużo. Dbaj o swoją sprawność fizyczną.

Nasza rada dla Ciebie

Wydaje się, że w tym miesiącu czeka Cię kilka wyzwań finansowych. Twoja wojownicza i dzika natura powinna im spokojnie sprostać! Możesz liczyć na to, że bliska osoba spojrzy na każde nieprzyjemne wydarzenie z odpowiedniej perspektywy.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko