Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Rak na Październik 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2025

W tym miesiącu energie do 23. czuwają nad Twoją rodziną lub sprawami zawodowymi. Duża szansa, że uda Ci się rozwiązać konflikt i być może otrzymać bardzo dobrą wiadomość. Twoje zachowanie będzie podyktowane niekontrolowanymi uczuciami, silnymi pragnieniami i marzeniami na ich zrealizowanie. Saturn sprzyja wydarzeniom, które mogą pozytywnie wpłynąć na Twoją przyszłość. W drugiej części miesiąca Jowisz budzi w Tobie ogromny entuzjazm i szczerą chęć działania, co może przynieść pewne konsekwencje. Miej pod kontrolą sferę zawodową. Neptun stara się uniknąć niepotrzebnej walki. Zwróć uwagę na to, co dzieje się dookoła! 20. Neptun również stara się obudzić Twoją czujność tak, aby nic Ci nie umknęło. Od 13-tego możesz odczuwać niepohamowaną chęć do wprowadzenia poważnej zmiany. Po 24. w Twoich myślach pojawi się miłosć.

Miłość

Do 13. Wenus pomaga Ci jasno wyrażać swoje uczucia. Niestety, wtedy czujesz się bardziej słaby, niepewny, a nawet trochę rozchwiany emocjonalnie. Ale na pewno sobie poradzisz, a Mars wzmocni Twoje pragnienia i rozbudzi zmysły. Będziesz wiedział, kto jest dla Ciebie ważny i jak zmienić swoje podejście!

Nasza rada dla Ciebie

Przed Tobą kilka wyzwań zawodowych. Nie spocznij na laurach, a wszystko wróci do normy. Sfera emocjonalna jest obiecująca. Twoje tętniące życiem serce będzie tam, gdzie trzeba!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko