Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Październik 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2025

Zapowiada się dużo zawirowań: to właściwy czas, aby pomyśleć o tym, czego naprawdę chcesz. Mars, obecny w Twoim znaku przez cały miesiąc, popycha Cię do działania i zapewnia motywację wraz z przekonaniem o słuszności Twojego postępowania! Uważaj na to, co dzieje się w Twoim domu. Pluton obserwuje Twoje codzienne życie i zachęca Cię do przeanalizowania pewnych rzeczy i zmiany pewnych relacji. Nie można wykluczyć pewnych niespodzianek finansowych (szczególnie w przypadku pierwszej części miesiąca), zwłaszcza, gdy w życiu zawodowym rozważasz różne rozwiązania. Zejdź na ziemię albo nastąpi gorzkie rozczarowanie. Jeśli jesteś rodzicem, Twoje relacje z dziećmi mogą być bardzo skomplikowane. Poradzisz sobie, ale postępuj mądrze! W tej sytuacji nie ma szansy na kompromis! Po 24. Słońce zacznie wpływać na Twoje życie rodzinne i dołącza do Marsa: zaczyna się akcja!

Miłość

Wenus czuwa nad Twoimi relacjami z przyjaciółmi. Albo zakochasz się w przyjacielu, albo przyjaciel pomoże Ci poznać właściwą osobę. Będziesz wyjątkowo pobudzony i gotowy na wszelkie konsekwencje swojego zachowania, a Twoim głównym celem będzie odnalezienie swojej drugiej połówki. Twoje uczucia będą silne od 7. do 29. i dzięki temu będziesz w stanie wyrazić swoje emocje!

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu przed podjęciem działania, warto rozważyć konkretne ryzyka i skutki. Ostrożnie obchodź się z bliskimi i panuj swoim zachowaniem. Nie każdy będzie miał wystarczającą cierpliwość w stosunku do Twojej wściekłości!

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko