Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Październik 2025 dla Wodnik

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2025

Ten miesiąc zaczynasz z pomysłem na budowanie nowych relacji! Pluton w Twoim znaku wpływa na Twoją charyzmę, samopoczucie i radość życia. Energie w Wadze (Słońce od 1. do 23, Merkury do 6. i Wenus od 15. do 30.) ułatwiają Ci naukę i przygotowanie do zadań, do których aspirujesz. Mars obecny w Twoim znaku nie sprzyja Twojemu życiu zawodowemu. Będziesz chciał rozwiązać konflikty z trudnymi ludźmi, zachować czujność i jednocześnie pozostać spokojnym. Jowisz chroni Twoje życie rodzinne, podczas gdy Saturn zachęca Cię do kontrolowania swojego budżetu i dodatkowego gromadzenia środków, szczególnie po 20. Gdy Uran działa na Twoją kreatywność lub pomysłowość Twoje plany będą szły we właściwym kierunku. Pod koniec miesiąca, pod wpływem Skorpiona, będziesz bardziej wymagający.

Miłość

Dzięki energiom pochodzącym z Wenus w Wadze od 15-tego chętnie okazujesz uczucia i prowadzisz szczere, głębokie rozmowy. Jesteś sobą i inni również to dostrzegają. Pierwsze dwa tygodnie są dość intensywne; będziesz oscylować między delikatnymi uczuciami a innymi, bardziej skomplikowanymi emocjami. Mars podkreśla Twoją zmysłowość. Nie powinieneś składać żadnych obietnic!

Nasza rada dla Ciebie

Poza obszarem finansowym, na który warto zwrócić uwagę, ten miesiąc zapowiada się bogaty w niespodzianki. Nie denerwuj się zbytnio, jeśli inni staną Ci na drodze. W końcu też mają coś do powiedzenia. Bądź wspaniałomyślny.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko