Dzisiaj, Wtorek 25 Luty 2020


Horoskop dla Baran na Sierpień 2018

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2018

Planety będące w znaku Koziorożca nie wprowadzą z pewnością imprezowej atmosfery. Masz w sobie jednak dość duże pokłady energii, aby radzić sobie z drobnymi przykrościami, które mogą pojawić się w tym miesiącu. Wykorzystaj dobrze pierwszy tydzień sierpnia, podczas którego otrzymasz dużo bezinteresownej pomocy. Będzie to tak niespodziewane, że polepszy to znacznie pewne relacje. Jowisz w Skorpionie wciąż Cię popiera, nie kuś jednak diabła: jeśli tylko możesz, szanuj zasady i warunku, które zostały Ci narzucone. Unikaj również szybkich decyzji, a przejdziesz przez ten miesiąc bez większych problemów. Odpocznij, znajdź trochę czasu dla siebie, dobrze się wyśpij. Albo przynajmniej połóż się na łące i obserwuj niebo.

Miłość

w tym miesiącu jest jedną wielką parabolą. Rozpoczniesz sierpień z wielką pasją i namiętnością, a za jakąś chwilę wszystko na nowo się uspokoi. Sytuacja Twojego życia uczuciowego może być związana z brakiem czasu lub ze zbyt wielkim dystansem między Wami. Twój związek przeplatany jest okresami nieobecności, co może jednak wzmocnić Wasze więzi.

Nasza rada dla Ciebie

Pamiętaj, aby unikać jakiejkolwiek decyzji, która nie byłaby wystarczająco dojrzała. Masz w końcu możliwość odpoczynku, bez konieczności dokonywania natychmiastowych wyborów. Żyj chwilą.

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko