Dzisiaj, Środa 27 Maj 2020
Horoskop

Horoskop dla Rak na Sierpień 2018

Isabelle Fortes | 01/05/2020 - zmodyfikowano 27/05/2020

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2018

Pewne wydarzenia rodzinne i administracyjne mogą skomplikować trochę Twoje życie. Kilkakrotnie będziesz musiał powtórzyć pewne kroki lub pewien monolog, co szybko może wyprowadzić Cię z równowagi. A oto dobra wiadomość - masz w sobie na tyle silny charakter, że przeciwstawisz się rzeczywistości, która się Tobie nie podoba. Pewnie, czemużby nie? Znajdziesz przez to dobre rozwiązania, aby pogodzić wszystkich i uniknąć niepotrzebnych konfliktów. Twoje przekonania i intuicja posłużą Ci za przewodników, a Ty wprowadzisz spokój do życia codziennego, zachowując przy tym swoją niezależność. Bardzo dobrze, że nie zawsze mówisz to, co myślisz. Unikniesz dzięki temu niepotrzebnych starć. 17 i 18 sierpnia będziesz mieć negatywne podejście, bez wyraźnego powodu.

Miłość

Zachowanie niektórych osób może sprawić, że poczujesz się zaatakowany. Ciężko jest więc Ci zachować spokój i komunikować bez zdenerwowania. Jeśli uda Ci się oprzeć presji otoczenia i zgodzić się na pewne opóźnienia w planach, będziesz mógł znacznie lepiej zarządzać swoimi emocjami.

Nasza rada dla Ciebie

Neutralność, którą ofiaruje Ci układ gwiazd, jest chyba najlepszym sposobem, aby przetrwać ten okres bez szwanku. Zostań w cieniu. Niedługo ruch gwiazd będzie wpływał na Twoją korzyść, więc lepiej poczekać.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko