Dzisiaj, Niedziela 23 Luty 2020


Horoskop dla Ryby na Sierpień 2018

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2018

Planety z żywiołu Wody stworzą magiczny krąg wokół Cebie. Idziesz powoli do przodu, będąc w zgodzie ze swoim wewnętrznym "ja". Zwłaszcza, że postanowisz tak się zorganizować, aby spędzić ten miesiąc w zgodzie ze swoimi oczekiwaniami. Odkryjesz być może nowe lądy oraz rzeczy, o których wcześniej nie miałeś pojęcia. Czas na dzielenie się chwilami podczas pięknych wieczorów, romantycznych spacerów, czy wschodów słońca. Otacza Cię atmosfera pełna przygody i niespodzianek, nawet jeśli pracujesz, to działasz w rytmie wakacyjnej muzyki.

Miłość

Lato ofiaruje Ci to, co najlepsze, a Ty jesteś pełen świadomy tego, co Cię otacza, obserwując od czasu do czasu równoległe światy do Twojego. Dajesz dużo, ale też dużo dostajesz, a może nawet więcej. Rodzina, dzieci, przyjaciele... Czeka Cię wiele pięknych chwil, które przyniosą ze sobą dużo czułości i dobrego humoru. Dzieje się tak w dużej mierze dzięki Twojej symbolicznej planecie Neptun. To prawdziwe dobrodziejstwo.

Nasza rada dla Ciebie

Jesteś tak bardzo w swoim żywiole, że możesz zapomnieć o wspólnym dobrze. Pamiętaj o tym, aby dzielić się swoim szczęściem, a wróci ono do Ciebie ze zdwojoną siłą.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko