Dzisiaj, Poniedziałek 13 Lipiec 2020
Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Sierpień 2018

Isabelle Fortes | 01/07/2020 - zmodyfikowano 13/07/2020

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2018

Twój sposób funckjonowania nie jest ani zbyt logiczny, ani zbyt skuteczny. Albo robisz wszystko w zbyt szybkim tempie, albo odkładasz na później. Jest to więc prawdziwe wyzwanie, które musisz podjąć - odnaleźć złoty środek. Sierpień nie będzie więc najlepszym miesiącem na rozwinięcie projektów, skup się na ich przemyśleniu oraz uzbrój się w cierpliwość. Jeśli masz możliwość wzięcia urlopu, wykorzystaj go, gdyż układ planet za kilka tygodni zupełnie zmieni sytuację, obdarzając Cię większą wolnością. Jest to więc najlepszy czas na odpoczynek i obserwację, aby chwycić okazję jak tylko się zaprezentuje. Będziesz mógł sobie wtedy naprawdę pogratulować cierpliwości i dozowania odpowiednich składników, dzięki którym osiągniesz idealną równowagę.

Miłość

Życie miłosne rozgrzeje się nieco w drugim tygodniu, ale nie masz za bardzo ochoty być zaskoczonym. Żyjesz w dobrych stosunkach z otoczeniem i Twoim partnerem, tworząc przy tym pewną całość i nie próbując specjalnie ocieplić stosunków. Wolisz w tym miesiącu nie wyrażać zbytnio swoich potrzeb, oczekiwań i pragnień. Czekasz, aż inni Cię o nie zapytają.

Nasza rada dla Ciebie

Nie bądź zbyt wymagający, gdyż możesz niepotrzebnie stracić to, na czym Ci zależy. Skup się na obserwacji, a 30 i 31 pewne hamulce zaczną popuszczać.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko