Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Byk na Sierpień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2020

Drogi Byku, czas się obudzić i pomyśleć o odbudowie relacji! Uran spowoduje, że zapragniesz odmienić swoje wnętrze w pierwszej dekadzie. Słońce w Lwie, aż do 22-go będzie sprzyjać atmosferze w domu lub twoim dzieciom, jeśli jesteś rodzicem. Będziesz podążał za zmianami pod wpływem Jowisza, Saturna i Plutona. Czego tak naprawdę chcesz od życia? Mars w Baranie już nie będzie cię niepokoił, jego ogień pozostanie pod twoją kontrolą. Wenus, twoja planeta, czasami w Bliźniętach, czasami w Raku, będzie służyła twoim finansom lub relacjom. Od 23-go twoje myśli będą krążyć wokół miłości, do czego zachęcą cię Słońce i Merkury w Pannie. Neptun okaże ci swoją łaskę, szczególnie w drugiej dekadzie. Możesz być szczęsliwy mając tak wspaniałych uczynnych znajomych.

Miłość

Do 7-go będzie cię przepełniała radość, zwłaszcza, że najprawdopoddobniej pojawi się jakiś dochód, może premia, co wpłynie na jeszcze lepsze samopoczucie. W domu, jeśli chodzi o pieniądze, wszystko będzie w porządku! Od 8-go do 31-go poczujesz w sobie chęć zaopiekowania się kimś , niezależnie od tego, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, co znakomicie wpłynie na twoje relacje.

Nasza rada dla Ciebie

Czeka cię perspektywa całkiem przyjemnego miesiąca. Powoli, ale pewnie zbliżasz się do najlepszej wersji siebie. Rozkoszuj się tym czasem radości i życiowej słodyczy, tak bliskim twojej spokojnej i sielankowej naturze. Odpuść sobie.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko