Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Baran na Sierpień 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2023

Rozwój w tym miesiącu odbywa się w towarzystwie Wenus i Słońca w Lwie. W przeciwieństwie do innych planet, piękna Wenus jest wyjątkowo aktywna, jest to trochę irytujące, twoje pragnienia nie będą już tak szybko urzeczywistniane. Staniesz w obliczu oczekiwania, będziesz walczyć o przetrwanie. Jeśli wyrazisz zgodę, możesz jednak skorzystać z tych niedogodności. Wenus zachęca cię do uświadomienia sobie tego, czego naprawdę chcesz. Ponadto, jeśli masz wrażenie, że coś lub kogoś przeoczyłeś, będziesz w stanie nadrobić zaległości! Jeśli uspokoisz swój temperament, przeniesienie Marsa do Wagi, które jest zaplanowane na 28, będzie łatwiejsze.

Miłość

Wenus jest kapryśna i wymagająca. Sprawia, że wyostrzając swoje zmysły tracisz część siebie. Pomimo dobrej woli, twoje uczucia wymknęły się spod kontroli. Jeśli chcesz, zagraj w grę! Chociaż nie jest oczywiste, że tego nie pożałujesz...

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli inni cofną się o krok, to dlatego, że muszą się zastanowić. Zrób to samo. Przyniesie to więcej korzyści niż walka ze wszystkimi dookoła.

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko