Twoje prognozy astralne na Sierpień 2023

Jowisz i Uran starają się, abyś zaakceptował otaczające cię zaangażowanie społeczne lub emocjonalne. Możesz spotkać się z propozycją współpracy zawodowej lub propozycją małżeństwa. Niestety, z energiami pochodzącymi od Lwa, prawdopodobnie się nie zgodzisz. W trudnych dniach patrzysz na te opcje, jak na przekleństwo. Kiedy jesteś bardziej zuchwały, przejawiasz postawę, która sugeruje, że nie jesteś niczym zainteresowany. Na szczęście Mars i Merkury w Pannie zachęcają do bardziej uważnego przemyślenia tego, co jest ci oferowane. Zapraszają do zwrócenia uwagi na pozytywną stronę sytuacji zamiast skupiania się na tym, co jest mniej korzystne. W tym miesiącu, jeśli nie chcesz przegapić okazji, wyjdź poza swoje przekonania.

Miesięczny Horoskop Sierpień 2023 dla Skorpion
Idź do

  Miłość

  Wenus wciąż jest w Lwie, a ponadto działa powoli! Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnej kłótni, której będziesz żałować, nie odbieraj wahania ani smutku jako początku zdrady. Spokój i obiektywizm będą bardziej opłacalne.

  W związku

  Słuchaj uważnie tego, co mówią ci ludzie, i bądź bardziej dostępny dla tych, których kochasz. To uratuje cię od kłopotów, które mogłyby obniżyć twoje poczucie własnej wartości.

  Singiel

  Kariera / Finanse

  Porady na miesiąc

  Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.