Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Sierpień 2023 dla Wodnik

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2023

W tym miesiącu trudności rozkładają się równomiernie. Uran i Jowisz w Byku ograniczają pole manewru. Jeśli chodzi o Słońce i Wenus w Lwie, sprzeciwiają się one spełnieniu twoich pragnień. Zagrożenia te mają na celu popchnięcie cię do działania. Zobaczysz wiele rzeczy wyraźniej. W tym miesiącu, jeśli na to pozwolisz, możesz złagodzić komplikacje generowane przez energie astralne. W jaki sposób? Na początku nie krytykuj zbyt konserwatywnych opini. Zamiast tego zmień sposób myślenia. Działaj, biorąc pod uwagę obawy otaczających cię osób, okazuj spokój Zaakceptuj pomoc innych, ponieważ pomimo swojej nieograniczonej energii nie możesz zrobić wszystkiego sam.

Miłość

Od momentu odejścia Merkurego relacje są bardziej ugodowe. Jesteś bardziej skłonny do dyskusji i zrozumienia. W przeciwieństwie do tego Wenus powoduje komplikacje. W tym miesiącu to co piękne, stawia pod znakiem zapytania twoją niezależność. Życie zachęca cię do pogodzenia się z tym, co nieuniknione oraz do większego zaangażowania.

Nasza rada dla Ciebie

Nie wycofuj się ze złożonych obietnic i zaangażuj się trochę bardziej. Nie będzie to stanowić przeszkody dla twojej niezależności, ale znacznie poprawi twoje relacje z innymi.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko