Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Sierpień 2024 dla Rak

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2024

Odejście Marsa z Byka i umiejscowienie się w Bliźniętach buduje dystans pomiędzy tobą a pozostałymi osobami. Możesz mieć poczucie pustki. W najgorsze dni możesz myśleć, że ludzie nie są godni zaufania. Nie daj się pokonać temu uczuciu. W tym miesiącu planety w Pannie przejmują kontrolę. Między 6. a 29. Wenus wspiera twoje działania. Do 15-go Merkury ponownie uruchamia energie. Od 23. ludzie działają na twoją korzyść. Jednak twój sposób myślenia może powodować opóźnienia i komplikacje. W takim przypadku nie panikuj i sprawdź, czy wszystko zostało dobrze rozwiązane. Skorzystaj z okazji, aby uporządkować sytuację i przywrócić harmonię.

Miłość

Wenus jest w Pannie, a Saturn jest zwrócony w twoją stronę. Chociaż ta piękna planeta cię wspiera, potrafi również destabilizować uczucia. Niektórzy będą mieli wątpliwości. Inni będą bardzo wymagający. Nie panikuj! Uran spowoduje, że pojawią się sprzyjające okoliczności, które pozbawią cię złych wspomnień.

Nasza rada dla Ciebie

Nie działaj na siłę, ponieważ spowoduje to tylko nieporozumienia. Pozwól odejść negatywnym emocjom i ciesz się chwilą wytchnienia, aby podsumować swoje postępy.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko