Dzisiaj, Poniedziałek 21 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Sierpień 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 21/09/2020

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2024

Jesteś zamknięty w sobie, co umniejsza twoim osiągnięciom i utrudnia realizację twoich ambicji. Czujesz się ograniczony i nie wiesz jak zmienić ten stan rzeczy. Przez energie, które emanują z Panny i Bliźniąt, masz wrażenie, że jesteś przytłoczony. Nie traktuj tej sytuacji jako oczywistego znaku, że musisz wszystko kwestionować. Te myśli spowodują, że podejmiesz niefortunną decyzję. Zamiast tego cofnij się o krok i zobacz, co możesz zrobić, aby wprowadzić odrobinę fantazji w swoje życie. Odnajdź dobrą stronę tych emocji. Otwórz się trochę bardziej niż zwykle. Znajdź czas dla siebie. Czyniąc to, znajdziesz swoje szczęście i radość!

Miłość

Wenus w Pannie powoduje niezadowolenie i wątpliwości. Twoi bliscy uważają cię za osobę skrytą i zamkniętą. A jeśli chodzi o ciebie, nie potrafisz się odnaleźć. Pomiędzy 6. a 29. pojawia się Merkury, przywraca ci nadzieję i pobudza twoją wyobraźnię. Pozostań spokojny.

Nasza rada dla Ciebie

Nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę! Znajdź odpowiednią równowagę! Dzięki temu zachowasz to, co ważne, a jednocześnie będziesz się dobrze bawić.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko