Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Sierpień 2025 dla Baran

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2025

Wszystko dzieje się bardzo szybko! Słońce w Lwie do 22-go, w towarzystwie Merkurego (który ponownie jest obecny 11-go) przez cały miesiąc, wpływa na Twój emocjonalny i uczuciowy obszar życia. Jeśli masz dzieci, będzie to idealny czas na naukę. Pierwsza skrzypce grają Saturn i Neptun. Twój plan pójdzie dobrze, jeśli poświęcisz trochę czasu na refleksję nad tym, co realne, a tym, co abstrakcyjne. Uran w Bliźniętach zwiększa Twój potencjał intelektualny. Będziesz miał genialne i innowacyjne pomysły! Jowisz i Wenus mogą sprzyjać planom związanym z Twoim domem. Problemy będą na porządku dziennym, ale nie tak duże, jak się spodziewasz. Mars, Twoja planeta, da Ci niesamowitą energię do 6., ale później ta planeta wślizgnie się w Wagę, co spowoduje spadek formy! Po 23. jesteś gotowy do działania.

Miłość

Atmosfera wydaje się obiecująca! Energie Lwa wspierają Twój rozwój emocjonalny. Jednak w relacjach intymnych lub małżeńskich będziesz mieć tendencję do nadmiernej dominacji. Po 6. przyjrzyj się swoim działaniom, a wszystko będzie dobrze. Miłosć może Cię spotkać przypadkiem i niespodziewanie przyjść do Twojego domu, więc nie zamykaj jej drzwi!

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc zapowiada się przyjemnie i spokojnie jeśli odrobinę zwolnisz, zwłaszcza po 6. Nie pozwól, aby Twoja nieustraszona i czasami despotyczna natura zepsuła relacje zawodowe lub rodzinne.

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko