Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Sierpień 2025 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2025

W tym miesiącu czeka na Ciebie kilka wyzwań, ale przede wszystkim będziesz musiał zabrać się do pracy! Do 22. Lew (Słońce i Merkury) wywiera presję na Twoje sprawy zawodowe, a nawet na całą Twoją przyszłość. Czy masz powody, by ukrywać swoje plany? Zwłaszcza, że Mars od 6. oddala się od Ciebie i nie pomoże Ci się bronić ani działać tak, jak byś chciał. Cierpliwość i strategia będą wyjątkowo potrzebne. Wenus i Jowisz stale wspierają Twoje plany i ideały. Pamiętaj, że czasem ogromne zmiany mogą nastąpić dzięki fascynującym i uduchowionym spotkaniom. Takie relacje mogą przynieść więcej niż niejeden trudny egzamin. Życie codzienne zapowiada się spokojnie, ale mimo wszystko w Twoim domu mogą pojawić się napięcia. Po 23. odzyskujesz pewność siebie.

Miłość

Miłosć nie powinna być Twoim priorytetem w tym miesiącu. Niebiańskie energie popychają Cię do czegoś innego. Jednak Mars od 6. do 31. może zachęcić do ciekawego romansu. Czy myślisz o konkretnej osobie? Czy możliwe, że miłosć przybierze egzotyczną formę, czy przywoła ważne wspomnienia z przeszłości?

Nasza rada dla Ciebie

Zmagając się z możliwymi zmartwieniami w tym miesiącu, zachowaj spokój. Problemy będą tymczasowe, jeśli nie poświęcisz im całej swojej uwagi. Skorzystaj z okazji, aby otworzyć się na nowe, inspirujące spostrzeżenia!

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko