Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Baran na Styczeń 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2019

Na początku miesiąca, Słońce w połączeniu z Saturnem i Koziorożcem może spowolnić niektóre postępy. Nie musisz jednak niczego robić na siłę : jest to stosunkowo tymczasowe, a Twoja postawa może tylko pogorszyć napiętą już sytuację. W ciągu tygodnia od 4 stycznia Merkury wejdzie w gwiazdozbiór Koziorożca, co wymaga od Ciebie więcej spokoju i obiektywnego podejścia, zwłaszcza wobec Twoich pomysłów i relacji z innymi: czasami bywasz zbyt spontaniczny, powinieneś nauczyć się również ugryźć od czasu do czasu w język, zanim powiesz coś głupiego, co może skrywdzić bliskich. Podczas drugiego tygodnia stycznia, niebo rozchmurzy się, dodając Ci więcej swobody oraz otwierając przed Tobą wachlarz pełen nowych wyzwań. Będzie to jeszcze bardziej podkreślone, dzięki planecie Mars obecnej w Twoim gwiazdozbiorze, w harmonii w Jowiszem w gwiazdozbiorze Strzelca. Twoje działania nabiorą na sile, niektóre z nich zwiększą możliwości za granicą lub na wyższych szczeblach społeczeństwa. Pamiętaj, że „cierpliwość i czas tworzą więcej niż smutek i wściekłość” (Jean de La Fontaine).

Miłość

W ciągu tych pierwszych dni w roku, Niebo zachęci Cię do skupienia się bardziej na pracy niż na kwestii miłosnej. Ale już od 7 stycznia, Wenus otworzy Ci oczy i serce w kierunku szerszego wymiaru miłości lub w dokonaniu zmiany w związku.

Nasza rada dla Ciebie

Ten początek roku zapowiada się aktywnie i obiecująco, tak, jak lubisz. Skorzystaj z takiego układu gwiazd, aby zrobić postępy w kierunku Twoich celów, zarówno zawodowych, społecznych, jak i miłosnych. Niebo Cię wspiera, więc działaj!

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko