Dzisiaj, Niedziela 27 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Styczeń 2019

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 27/09/2020

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2019

Mimo tego, że wszystko wydaje się w porządku na początku tego roku, możesz szybko poczuć się zmęczony lub zirytowany presją, którą ciężko Ci kontrolować. Wszystkie planety sprzyjają Ci, poza Marsem, który będąc w gwiazdozbiorze Barana popycha Cię do ekscesów, krytyki i problemów rodzinnych. Pamiętaj, aby podchodzić do wszystkiego w racjonalny sposób. Pomóc mogą Ci ćwiczenia fizyczne, które ulotnią tę negatywną energię i pozwolą odzyskać spokój w życiu rodzinnym. Z Merkurym w Twoim gwiazdozbiorze od 4 stycznia, Twój intelekt jest na wysokim poziomie, a Wenus w Skorpionie do 7 stycznia obiecuje intensywne chwile w życiu miłosnym. Wykorzystaj więc ten pierwszy tydzień roku, aby ustabilizować emocjonalne i finansowe aspekty Twojego życia i ukierunkować je w stronę trwałości i bezpieczeństwa. Neptun przyniesie Ci wiele dobrych pomysłów, a Twoja intuicja stanie się bardzo pomocna.

Miłość

W koniunkcji z Plutonem, Saturn i Słońce w Twoim znaku na początku tego roku zachęcą Cię do większej powagi. Będzie w centrum Twojej uwagi do 7 stycznia. Po tej dacie to względy zawodowe nabiorą większej wagi. Szukasz więcej bezpieczeństwa i ciekawych wspólnych projektów.

Nasza rada dla Ciebie

Nie poświęcaj całej swojej życiowej energii do kwestii zawodowych, znajdź też trochę czasu na relaks, aby nie dać się ciężkiej rutynie. Wykorzystaj pozytywne wpływy Wenus w Strzelcu, aby odkryć nieznane krainy i kultury.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko