Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Panna na Styczeń 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2019

Dużo nerwów na początku tego roku: ostatki Merkurego w Strzelcu, jeszcze bardziej niestabilne przez Neptuna może doprowadzić Cię do wielu nieporozumień i pomyłek. Nie panikuj, to jest tylko tymczasowe, bo od 4 stycznia wróci Tobie konstruktywne myślenie i będziesz mógł zastanowić się nad fundamentalnymi aspektami Twojego życia. Wszelkie miłosne przyjemności będą przez Ciebie poważnie traktowane, a różne przygody podjęte w tym czasie mogą skończyć się w długoterminowej perspektywie. Powinieneś jednak uważać na bardzo żywiołową Wenus, będącą w Strzelcu, która może doprowadzić do nieuporządkowanych pragnień powodujących frustrację. Tak długo, jak pozostaniesz rozsądny, wszystko wróci do porządku i to na dłuższy czas. Nie próbuj sięgać po księżyc, bo może to doprowadzić do rozczarowania i do cofnięcia się o parę kroków. To całe pobudzenie ustąpi z przejściem Słońca i Merkurego do Wodnika. Bez większych nowości, skupisz się na swoich najbezpieczniejszych i największych umiejętnościach.

Miłość

Po kilku posylwestrowych dniach, w których odczujesz wyjątkowe zmęczenie, Twój umysł zwróci się w stronę bardziej konstruktywnych myśli. Wenus w Strzelcu 7 stycznia może jednak doprowadzić do napięć w życiu miłosnym.

Nasza rada dla Ciebie

Będziesz w tym miesiącu rozdarty między zorganizowaniem, skutecznością, zaangażowaniem, stabilnością a rozproszeniem i brakiem satysfakcji. Może to być dla Ciebie dość męczący miesiąc, w którym warto uporządkować priorytety.

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko