Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Rak na Styczeń 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2019

Ten rok rozpocznie się pod znakiem Słońca wchodzącego do gwiazdozbioru Twojego znaku w opozycji do Koziorożca. Taki układ faworyzuje wszelkie oficjalne relacje – to idealny czas na małżeństwo, ale również na zapytanie o awans lub kreację stowarzyszenia. Wszelkie relacje z nowo poznanymi osobami w tym okresie mają duże szanse na przetrwanie i trwałość w czasie, a Twoje relacje z osobami na wyższych stanowiskach są bardzo pozytywne. W kwestii miłości, pospiesz się z konkretami do 7 stycznia, w momencie, kiedy Wenus jest jeszcze w znaku Skorpiona, tworząca zmysłowość i pasję. Do 20 stycznia Słońce i Merkury również wpłyną pozytywnie na zgłębienie wszelkich relacji. Pod koniec miesiąca, pewne sytuacje mogą Cię niewątpliwie zaskoczyć, ale zamiast dramatyzować, spróbuj wykorzystać nowe możliwości, które te wydarzenia prezentują. Twoja intuicja Cię nie zawiedzie, dokonasz doskonałych inwestycji, zarówno na płaszczyźnie finansowej, jak i emocjonalnej. Księżyć w pełni w gwiazdozbiorze Lwa 21 stycznia wzmocni jeszcze bardziej te kwestie!

Miłość

Ten rok zaczyna się dla Ciebie bardzo poważnie: niebo sprzyja obietnicom, zaangażowaniu, nawet małżeństwem. Tworzą się pary, budują swoje gniazda, inni dążą do dzielenia swojej codzienności w harmonii i bezpieczeństwie. Czeka Cię dużo zmysłowości, zwłaszcza w piewszym tygodniu.

Nasza rada dla Ciebie

Korzystaj z pozytywnego wpływu Saturna, aby pogłębić swoje relacje z innymi, zanim rozpoczniesz nowe przygody. Wiatr popycha Cię do przodu, wykorzystaj okazje, które się prezentują.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko