Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Styczeń 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2019

Wszystko idzie zgodnie z planem podczas trzech pierwszych tygodni tego roku: księżyc i Wenus w Twoim znaku dodają Ci charyzmy, warto więc to wykorzystać! W tym samym czasie, Merkury i Słońce przechodzą do przyjaznego Tobie znaku Koziorożca, co wprowadzi Cię w atmosferę bezpieczeństwa, ale... Końcówka miesiąca jest zdominowana przrz wejście Słońca i planety Merkury do nieprzyjacielskiego znaku Wodnika, a pełnia księżyca w Lwie 21 stycznia jeszcze bardziej wzmocni atmosferę dość apodyktyczną i zmniejszającą jakiekolwiek zaangażowanie. Wzrośnie w tym czasie wiele napięć, zwłaszcza, że ciężko Ci zaakceptować jakąkolwiek władzę nad Tobą, nie potrafisz więc sam uspokoić sytuacji... Dobra wiadomość jest taka, że Jowisz w Twoim symbolicznym domu przyniesie Ci kilka finansowych dobrych wiadomości. Nie można mieć wszystkiego naraz, prawda?

Miłość

Ostatnie ognie namiętności do 7 stycznia ustąpią miejsca bardziej uporządkowanym relacjom i nowym ambicjom. Aspirujesz do wielkich uczuć, ale musisz cały czas walczyć z tendencją do wyłączności i z podejrzliwością. Styczeń tego roku zachęci Cię do większej otwartości.

Nasza rada dla Ciebie

Wszystko zależy od Twoich umiejętności do przystosowania się. Jeśli będziesz uparty, możesz uderzyć głową w mur, jeśli zaś wykażesz się empatią, Twoje relacje z innymi będą lżejsze, prostsze i bardziej wytrzymałe!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko