Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Waga na Styczeń 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2019

Początek roku może wydać się dość surowy, przeszkody i ograniczenia są liczne i mogą wpłynąć na równowagę w Twoim życiu miłosnym. Nie rób z igły wideł i po prostu poczekaj kilka dni: stopniowo planety przesuną się w kierunku Wodnika, innego znaku spod żywiołu Powietrza, przyjaciela, który przyniesie pozytywne wpływy i otworzy Ci drzwi do nowych miłosnych przyjemności. Najlepszym dniem w tym temacie będzie prawdopodobnie 21 stycznia, wraz z pełnią księżyca w Lwie, która przywoła prawdziwie królewską atmosferę: elegancja i lojalność zastąpią nadmierną trzeźwość Koziorożca i zwiększą ducha przedsiębiorczości, którego często Ci brakuje. Ta mieszanka pozwoli Ci na pogodzenie się z niebem, który ostatnio dość negatywnie na Ciebie wpływał. Uran będący w gwiazdozbiorze Barana może wyjątkowo zmienić Twoje opinie, nawet aż do pomysłu małżeństwa lub różnego typu partnerstwa. Merkury w Koziorożcu do 23 zmusi Cię do przestrzegania wszelkich legalnych zasad, gdyż w przypadku jakiegokolwiek wykroczenia, możesz mieć do czynienia z władzą.

Miłość

To jest wspaniały początek roku, wiele obietnic i możliwości. Od 7 stycznia, Wenus ożywi Twoje otoczenie i pozytywnie wpłynie na Twoje relacje z innymi i podróże. Llub nowe przyjaźnie są na horyzoncie. Mars będący w Baranie zachęci Cię do stworzenia partnerstwa lub do poważnego kroku, w skrócie – do działania!

Nasza rada dla Ciebie

Wenus i Jowisz, planety będące w przyjacielskim znaku Strzelca, przynoszą małe lub większe korzyści. Jest to czas nowych możliwości, pozytywnych zbiegów okoliczności, szczęśliwych przypadków. Koniecznie wykorzystaj te pozytywne wpływy planet!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko