Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Styczeń 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2020

Nadal jesteś podekscytowany wewnętrzną zmianą, drogi Raku! Przy sterze są Jowisz, Saturn i Pluton. Ten nowy rok zbiega się z przejściem Urana w gwiazdozbiór Byka, znak, który współgra z twoim. Te twórcze i nowatorskie siły odczujesz juz w pierwszej dekadzie. Będziesz poszukiwał stabilizacji. Neptun podpowiada, że w sprawach duchowych jesteś otwarty na to, co niewidzialne. Kierujesz się empatią. Mars w Strzelcu, z wyjątkiem trzeciej dekady, będzie strzegł cię przed emocjonalnymi wybuchami w sprawach zawodowych lub w codziennym życiu. Emocje w tym miesiącu będą odczuwane. Będziesz chciał żyć z dala od wszystkiego, odczuwając współczucie i słodycz.

Miłość

W kwestii uczuć może się coś wydarzyć, drogi Raku. I nie trzeba dodawać, że miłośc m będzie cię nieść! Ta druga osoba będzie bardzo ważna dla ciebie. Ujawni się twój romantyczny charakter. Jednak musisz także pamiętać o sobie, równoważąc to, co dajesz i co otrzymujesz. To dobry sposób na długie przyjaźnie!

Nasza rada dla Ciebie

Zaczynasz nową kartę swojej księdze życia z realnymi perspektywami pozytywnych zmian. Czasami trudno jest ci zaakceptować zmienność spraw, ale jeśli dzieje sie to w dobrej wierze, pozwól ponieść się emocjom!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko