Dzisiaj, Sobota 25 Czerwiec 2022
Horoskop

Horoskop dla Rak na Styczeń 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2020

Nadal jesteś podekscytowany wewnętrzną zmianą, drogi Raku! Przy sterze są Jowisz, Saturn i Pluton. Ten nowy rok zbiega się z przejściem Urana w gwiazdozbiór Byka, znak, który współgra z twoim. Te twórcze i nowatorskie siły odczujesz juz w pierwszej dekadzie. Będziesz poszukiwał stabilizacji. Neptun podpowiada, że w sprawach duchowych jesteś otwarty na to, co niewidzialne. Kierujesz się empatią. Mars w Strzelcu, z wyjątkiem trzeciej dekady, będzie strzegł cię przed emocjonalnymi wybuchami w sprawach zawodowych lub w codziennym życiu. Emocje w tym miesiącu będą odczuwane. Będziesz chciał żyć z dala od wszystkiego, odczuwając współczucie i słodycz.

Miłość

W kwestii uczuć może się coś wydarzyć, drogi Raku. I nie trzeba dodawać, że miłośc m będzie cię nieść! Ta druga osoba będzie bardzo ważna dla ciebie. Ujawni się twój romantyczny charakter. Jednak musisz także pamiętać o sobie, równoważąc to, co dajesz i co otrzymujesz. To dobry sposób na długie przyjaźnie!

Nasza rada dla Ciebie

Zaczynasz nową kartę swojej księdze życia z realnymi perspektywami pozytywnych zmian. Czasami trudno jest ci zaakceptować zmienność spraw, ale jeśli dzieje sie to w dobrej wierze, pozwól ponieść się emocjom!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko