Dzisiaj, Czwartek 15 Kwiecień 2021
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Styczeń 2021

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 15/04/2021

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2021

Twój znak odbiera Słońce do 19, Merkurego do 9, Wenus od 10 do 31 i Plutona na samym końcu. Jesteś dynamiczny, pobudzony intelektualnie, charyzmatyczny i czujesz się głęboko zregenerowany. Saturn, twoja planeta, dociera do Wodnika w towarzystwie Jowisza. W twoim obszarze finansowym sukces i szczęście w tej dziedzinie są możliwe w pierwszej dekadzie. Pasmo napięcia jest możliwe w domu do szóstego, ale szybko zanika, gdy Mars w Byku harmonijnie od 7 do 31 ociepla twoją relację z dziećmi, jeśli jesteś rodzicem. Neptun wspiera inspirujące i ciekawe rozmowy intelektualne. Od 20 Słońce dołącza do Merkurego i Saturna, a Jowisz przybywa w Wodniku, by dbać o twoje pragnienia lub twoje wewnętrzne emocje. Bardzo obiecujący początek roku!

Miłość

Niebo sprzyja twoim emocjom od siódmego, kiedy to Mars w Byku pojawia się w twoim obszarze miłości, zmysłowości i radosnego pobudzenia! Wenus w twoim znaku otwiera więcej niż korzystne perspektywy, dodaje ci uroku, słodyczy w twoich emocjonalnych związkach, cierpliwości i taktu. Twoje serce jest szczęśliwe!

Nasza rada dla Ciebie

To rok, który zaczyna się w ciekawy i obiecujący sposób. Witaj energię Saturna jako przewodnika po twoich finansach, a wszystko będzie lepsze, zwłaszcza w tej dekadzie. Miłośc cię uskrzydla, jesteś zainspirowany. Pomyśl o odprężeniu, jesteś taki poważny!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko