Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Styczeń 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2021

Twój znak odbiera Słońce do 19, Merkurego do 9, Wenus od 10 do 31 i Plutona na samym końcu. Jesteś dynamiczny, pobudzony intelektualnie, charyzmatyczny i czujesz się głęboko zregenerowany. Saturn, twoja planeta, dociera do Wodnika w towarzystwie Jowisza. W twoim obszarze finansowym sukces i szczęście w tej dziedzinie są możliwe w pierwszej dekadzie. Pasmo napięcia jest możliwe w domu do szóstego, ale szybko zanika, gdy Mars w Byku harmonijnie od 7 do 31 ociepla twoją relację z dziećmi, jeśli jesteś rodzicem. Neptun wspiera inspirujące i ciekawe rozmowy intelektualne. Od 20 Słońce dołącza do Merkurego i Saturna, a Jowisz przybywa w Wodniku, by dbać o twoje pragnienia lub twoje wewnętrzne emocje. Bardzo obiecujący początek roku!

Miłość

Niebo sprzyja twoim emocjom od siódmego, kiedy to Mars w Byku pojawia się w twoim obszarze miłości, zmysłowości i radosnego pobudzenia! Wenus w twoim znaku otwiera więcej niż korzystne perspektywy, dodaje ci uroku, słodyczy w twoich emocjonalnych związkach, cierpliwości i taktu. Twoje serce jest szczęśliwe!

Nasza rada dla Ciebie

To rok, który zaczyna się w ciekawy i obiecujący sposób. Witaj energię Saturna jako przewodnika po twoich finansach, a wszystko będzie lepsze, zwłaszcza w tej dekadzie. Miłośc cię uskrzydla, jesteś zainspirowany. Pomyśl o odprężeniu, jesteś taki poważny!

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko