Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Styczeń 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2021

W twoim związku pojawi się nić porozumienia! Zaczynasz rok od nadejścia Słońca i Merkurego w Koziorożcu, aby pobudzić harmonijnie twoje zdolności do szczerej rozmowy. Wenus od 10 do 31 łagodzi twoje kroki i ruchy. Mars w Baranie cechuje się do 6 pewnym dynamizmem, nie spiesz się z niczym w codziennym życiu ani w pracy. Od siódmego do trzydziestego pierwszego, Mars zmierzy się z twoim znakiem, a twoja energia będzie wzrastać, także w twoim małżeństwie. Twój dom otrzymuje energie planet w Wodniku. Jowisz i Saturn są z tobą, możliwa jest poprawa w kwestiach mieszkaniowych lub rodzinnych, niezależnie od tego nastąpi wiele zmian i dyskusji. Przewidziane są dla ciebie wyzwania!

Miłość

Od 10 marca Mars w Byku i Wenus w Koziorożcu ogłaszają przypływ pasji w harmonii z intymną naturą! Twoje pobudzenie może być gorące, twoje uczucia przekształcają się w trwałe i szczere. Uważaj jednak, aby nie okazywać zbytniego entuzjazmu w swoich bliskich relacjach, bo twój partner również ma coś do powiedzenia.

Nasza rada dla Ciebie

Miły początek roku, drogi Skorpionie! Bardzo doceniasz te niebiańskie energie zimowe, ponieważ pozwalają ci głęboko się zregenerować i bardziej spojrzeć w głąb siebie. Żyj w zgodzie ze swoją rodziną, a wszystko będzie dobrze!

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko