Dzisiaj, Wtorek 29 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Styczeń 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 29/09/2020

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2024

Energie pochodzące od Strzelca sprawiają, że myślisz, że jesteś atakowany ze wszystkich stron. To zarówno prawda, jak i fałsz. Jednak to nie powstrzymuje cię przed aktywnym działaniem! Niestety, Saturn w Rybach Cię ogranicza, a energie Koziorożca zachęcają do zrobienia czegoś nieoczekiwanego. Chociaż pewne osoby nie są ci bliskie i uważasz, że są zbyt surowe, mogą ci pomóc. W tym miesiącu przestaniesz podążać we wszystkich kierunkach i otworzysz się na inne możliwości. Jeśli chcesz odzyskać swobodę działania, spójrz na Saturna jak na przyjaciela. Zaakceptuj trochę więcej dyscypliny w swoich inicjatywach. W ten sposób odniesiesz sukces we wszystkim, co robisz.

Miłość

Strach przed nudą popycha Cię do licznych spotkań, wycieczek i podróży. Twoje życie miłosne jest bardzo aktywne! Pamiętaj jednak, że może również obrócić się przeciwko Tobie. Aby tego uniknąć, zwolnij, zanim Wenus w Koziorożcu zmusi Cię do tego.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu Twój sukces zależy od umiejętności utrzymania porządku i równowagi. Na początku może się to wydawać nudne, ale odnajdziesz swoje przeznaczenie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko