Dzisiaj, Poniedziałek 30 Listopad 2020
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Styczeń 2024

Isabelle Fortes | 01/11/2020 - zmodyfikowano 30/11/2020

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2024

Mars, Merkury, Wenus i Słońce, które krąży w Koziorożcu zapewniają ci szybki rozwój. W powiązaniu z Uranem i Jowiszem pomagają ci wykorzystać dostępne możliwości. Zachęcają cię do wytrwania w razie potrzeby. Czynią cię osobą dalekowzroczną, która preferuje bezpieczne wartości. Obecność Saturna w twoim znaku nabiera pozytywnego wymiaru. Zachęca cię do analizowania sytuacji i zwracania uwagi na szczegóły. Niestety, planety nie pozostaną na zawsze w Koziorożcu! Z biegiem czasu przenoszą się do Strzelca i wywołują napięcia i wątpliwości. Możesz jednak złagodzić te niepożądane efekty, które spowolnią twoją przemianę. W tym miesiącu nie wywieraj na siebie zbyt dużej presji

Miłość

Wenus w Strzelcu cię osłabia. Jesteś mniej pewny siebie. Jeśli pozwolisz, by ogarnęły cię wątpliwości, przewrócisz się i nie będzie ci łatwo powstać! Staraj się koncentrować na tym, co jest dla ciebie ważne. Od 24. Wenus w Koziorożcu sprawia, że odnajdujesz zdrowy rozsądek.

Nasza rada dla Ciebie

Kiedy zbyt wiele od siebie wymagasz, wszystko ci ucieka! Nie myśl, że musisz się spieszyć, aby coś zrobić. Saturn daje ci czas, więc daj sobie szansę.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko