Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Styczeń 2024 dla Ryby

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2024

Mars, Merkury, Wenus i Słońce, które krąży w Koziorożcu zapewniają ci szybki rozwój. W powiązaniu z Uranem i Jowiszem pomagają ci wykorzystać dostępne możliwości. Zachęcają cię do wytrwania w razie potrzeby. Czynią cię osobą dalekowzroczną, która preferuje bezpieczne wartości. Obecność Saturna w twoim znaku nabiera pozytywnego wymiaru. Zachęca cię do analizowania sytuacji i zwracania uwagi na szczegóły. Niestety, planety nie pozostaną na zawsze w Koziorożcu! Z biegiem czasu przenoszą się do Strzelca i wywołują napięcia i wątpliwości. Możesz jednak złagodzić te niepożądane efekty, które spowolnią twoją przemianę. W tym miesiącu nie wywieraj na siebie zbyt dużej presji

Miłość

Wenus w Strzelcu cię osłabia. Jesteś mniej pewny siebie. Jeśli pozwolisz, by ogarnęły cię wątpliwości, przewrócisz się i nie będzie ci łatwo powstać! Staraj się koncentrować na tym, co jest dla ciebie ważne. Od 24. Wenus w Koziorożcu sprawia, że odnajdujesz zdrowy rozsądek.

Nasza rada dla Ciebie

Kiedy zbyt wiele od siebie wymagasz, wszystko ci ucieka! Nie myśl, że musisz się spieszyć, aby coś zrobić. Saturn daje ci czas, więc daj sobie szansę.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko