Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Styczeń 2024 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2024

Energia łącząca Urana i Jowisza z twoim znakiem sprawia, że chcesz się rozwijać. Budzą się twoje ambicje. W zamian za to planety dają ci możliwości, które są zgodne z twoimi potrzebami. Niestety, pobudzają one wewnętrzne sprzeczności, które sprawiają, że trudno jest ci pozostać sobą. Robisz więc krok do przodu, ale dwa do tyłu. Jednak ten piekielny proces może się zatrzymać. Energie krążące w Koziorożcu i Saturnie w Rybach zachęcają do tego, aby brać byka za rogi! W tym miesiącu nie pozwól, by wątpliwości negatywnie wpłynęły na twoje samopoczucie. Postaraj się wytrzymać i idź dalej. Czyniąc to, podejmiesz słuszną decyzję, a twój umysł właściwie zareaguje.

Miłość

Do 23. Wenus nie ma wpływu na twoją miłosć. Mimo to robisz wszystko, aby zbliżyć się do innych. Od 24. z Wenus w Koziorożcu, życie staje się coraz prostsze. Wyglądasz wspaniale. Wszystko jest możliwe!

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu udaje ci się zachować pozytywny i zdrowy dystans od wydarzeń, sytuacji i ludzi. Skorzystaj z okazji, aby zaangażować się w nowy biznes lub prawdziwą miłosć.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko