Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Styczeń 2024 dla Wodnik

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2024

Chociaż Uran i Jowisz w Byku spowalniają twój rozwój, Mars, Wenus i Merkury w Strzelcu zachęcają cię do postrzegania rzeczy inaczej. 21. przejście Słońca w twoim znaku przywraca ci witalność, której tak ci brakowało. W tym miesiącu nie przejmuj się projektami, które nie zostaną zrealizowane. Nie próbuj wpływać na innych, by poruszali się do przodu. Zamiast tego połącz się z iskrzącymi i optymistycznymi energiami Strzelca. Zaakceptuj zaproszenia, które są ci wysyłane. Poznawaj nowych ludzi. Zadzwoń do tych, których znasz. W ten sposób kontakty zostaną uruchomione. Otworzą się nowe perspektywy. Wprawdzie są one mniej ważne niż te, których pożądasz, ale mają tę zaletę, że są realizowane bez długiego oczekiwania.

Miłość

Dzięki Wenus w Strzelcu czujesz się bardziej komfortowo, kochając i spotykając nowych ludzi. Przed tobą nieoczekiwane emocje! W tej przyjemnej atmosferze twoje uczucia pokonują ograniczenia. Nie próbuj jednak być bardziej niezależny, ponieważ od 24. wszystko może się skomplikować.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu bądź sobą! Będzie to bardziej skuteczne niż szukanie związku lub relacji, w której poczujesz się bezradny i osamotniony.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko