Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Styczeń 2025 dla Baran

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2025

Początek roku zbiega się z pracowitą, poważną, nieco trudną atmosferą! Będziesz musiał radzić sobie z niebiańskimi energiami, niekoniecznie zgodnie z Twoją naturą i przekonaniami. Rzeczywiście, Słońce w Koziorożcu od 1. do 19., wspierane przez Merkurego od 8. do 28., będzie obserwować Twój znak i zachęci Cię do myślenia zanim zaczniesz działać, jednocześnie ograniczając Twoje pragnienie, aby osiągnąć cel za wszelką cenę. Tym bardziej, że Mars, Twoja planeta, w relacji z Lwem do 6. pomaga Ci tworzyć lub projektować, ale od 6. nadchodzi Rak i rozsiewa w Tobie wątpliwości, których nie lubisz. Jowisz pomaga Ci się opanować, Twoje relacje międzyludzkie są dobre, a Pluton czuwa nad Twoimi projektami. Koncentracja i cierpliwość przede wszystkim!

Miłość

Obszar miłości nie jest szczególnie szczęśliwy na początku tego roku. Z wyjątkiem okresu od 19. do 31., który dzięki Słońcu w Wodniku i pięknemu wyglądowi Jowisza może sprzyjać nawiązaniu bliskości lub zacieśnienia relacji, energie nie są korzystne!

Nasza rada dla Ciebie

Początek roku nie jest różowy, ale też nie powinno być tak źle! Poświęć trochę czasu na działanie, nie rozpamiętuj swoich zmartwień i problemów emocjonalnych. Zrozum, że wszystko ma znaczenie.

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko