Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Styczeń 2025 dla Byk

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2025

Energie pochodzące z Koziorożca, Słońca do 19., a następnie Merkurego od 8. do 28., ułatwiają Ci życie zawodowe i intymne. Ideały, które starasz się nosić w swoim sercu, pozostają chronione przez cały początek tego roku. Co więcej, po 6. Mars w Raku wspiera Twoje życie i Twoje myśli, a Twoje relacje naprawdę dobrze funkcjonują od tego okresu. Jednak po 20. możliwe są ograniczenia, opór ze strony innych w Twojej pracy będzie silny (szczególnie w 1 części miesiąca), nie ignoruj zdania innych osób, pamiętaj o dyplomacji albo wpadniesz w kłopoty! Sfera finansowa pozostaje, pod wpływem Jowisza, ale nie ma się czego obawiać w tej kwestii. Saturn i Neptun w Rybach wspierają Twoje projekty lub pomagają w ich realizacji.

Miłość

Między 6. a 31. otrzymujesz ogromne wsparcie Marsa i Wenus, które zapewni delikatne relacje z bliską osobą. Czeka Cię owocne spotkanie, wewnętrzny spokój i harmonia. Romantyczna atmosfera korzystnie wpłynie na Twoje rozmowy i ewentualne konflikty, dzięki wrażliwości zrozumiesz czym jest miłośc!

Nasza rada dla Ciebie

Oprócz kilku zawodowych zmartwień, z którymi będziesz musiał sobie radzić, początek roku zapowiada się pozytywnie. Proszę, nie odmawiaj sobie przyjemności i zrezygnuj z wszystkiego, co mogłoby cię zdenerwować.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko