Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024



Horoskop

Horoskop dla Ryby na Styczeń 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2025

Na początku roku jesteś zajęty swoimi relacjami z przyjaciółmi lub projektami zawodowymi. Rzeczywiście, obecność Koziorożca, Słońca i Merkurego, zachęca Cię do zaangażowania i szczerej woli stworzenia czegoś trwałego. Mars w Raku pobudza od 6. Twoją kreatywność. Twoje aspiracje będą wysokie, tak samo jak Twoje wymagania wobec innych, co może nieco zaskoczyć Twój zespół. Twoim głównym atutem pozostaje Wenus, która 3. pojawi się w Twoim znaku i wniesie do Twojej osobowości pewien magnetyzm oraz bardzo znaczącą charyzmę. Możesz przyciągnąć do siebie zarówno ludzi, jak i pieniądze, bądź czujny! Saturn sprawia, że masz ochotę na aktywne i efektywne działanie, możesz daleko zajść. Z kolei Neptun wspiera Twoją duchowość i rozwój emocjonalny.

Miłość

Duet Marsa i Wenus Cię zachwyci! Te planety uwydatniają Twoją wrażliwość i oddanie, możesz czuć się swobodnie wśród ludzi, na których Ci zależy! Uważaj jednak, aby oddzielić ziarno od plew, ponieważ Neptun może Cię zwieść! Staraj się dostrzegać to, co jest najbardziej wartościowe i bliskie Twojemu sercu.

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc powinien wypełnić Twoje tętniące życiem serce i ułatwić realizację wszelkiego rodzaju aspiracji, jeśli nauczysz się równoważyć swoje mocne i słabe strony. Skoncentruj się na jednym projekcie, a nie na wielu, nadmierne rozproszenie jest Twoim słabym punktem!

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko