Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Baran na Wrzesień 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2019

Wenus w Pannie nie ułatwi Ci życia w tym miesiącu - podjęte przez Ciebie decyzje mogą zaskoczyć niejednego. Czasy się zmieniają, nie pozwalasz już innym rządzić i manipulować Tobą. Pewna ważna dla Ciebie osoba wróci do Twojego życia na początku miesiąca. Twoja reakcja będzie zaskakująca! To nie koniec niespodzianek – wrzesień pełen będzie przyjemności i satysfakcji. W okolicach 16 września pewne hamulce znikną. Przyjaźń stanie w centrum Twojej uwagi, kto by pomyślał? Nie odmawiaj żadnego zaproszenia. Dobre kontakty i wymiany zdań przyniosą Ci uśmiech na twarzy. We wrześniu możliwość wychodzenia i poznawania ludzi będzie co chwila się zwiększać. Możesz liczyć na swoich najbliższych, zawsze będą w stanie Cię pocieszyć. Spodziewaj się pięknych spotkań w życiu towarzyskim i uczuciowym. m iłość Mars w Pannie przyniesie Ci możliwość zakończenia pewnego etapu. W okolicach 9 września pewne kwestie nabiorą tempa – jeśli do tej pory byłeś cierpliwy, zostaniesz za to wynagrodzony.

Miłość

będzie jednym z Twoich priorytetów, niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy nie. Jowisz w Strzelcu zachęci Cię do podjęcia konkretnych działań i decyzji, ale to pod koniec miesiąca znajdziesz prawdziwe rozwiązania.

Nasza rada dla Ciebie

Słońce i Wenus w Pannie sprawią, że z łatwością wyjdziesz nawet z najbardziej złożonych sytuacji. Nawet jeżeli nie jest to oczywiste, pewne osoby liczą na Ciebie. Zaczyna się początek nowego rozdziału, nie przegap nowych okazji!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko