Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Wrzesień 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2019

m iłość może sprawić, że oszalejesz. W tej kwestii szukasz jakichkolwiek wymówek, dzięki którym unikniesz ujawnienia swoich uczuć. Na szczęście pewna osoba odradzi Ci takie wyjście z sytuacji. Bardzo powoli Twoje życie miłosne nabierze nowego rytmu, nawet jeśli potrzebujesz trochę czasu, aby w to uwierzyć. W połowie miesiąca czeka Cię rozwój długotrwałej relacji. Aby pokazać się w prawdziwym świetle, decydujesz się na introspekcję; nie jest to głupi pomysł. Jeśli pragniesz odpoczynku, od 10 września będzie to możliwe. Twoje decyzje w kwestiach profesjonalnych nie zakłócają życia osobistego. Jednak przez pracę może zdarzyć Ci się zapomnieć o przyjemnościach. Dzięki wpływom planety Mars w Pannie, życie rodzinne zostanie nienaruszone, choć pewne fakty mogą przywrócić dawne konflikty. Nie skupiaj się na tych wcześniejszych wydarzeniach, to już stary rozdział. Wrzesień może być miesiącem pojednania, wszystko zależy od Ciebie.

Miłość

Koniunkcja Słońca z Marsem przyniesie szczęście i spokój. Osiągasz sukces wszędzie tam, gdzie wcześniej Ci się nie udało. Układ gwiazd oferuje Ci możliwość naprawienia konfliktu w miłości, warto więc odważyć się na krok do przodu. Jedyna wskazówka: skoncentruj się na rozmowie, na dialogu. Zyskasz dzięki temu czas i zbudujesz zaufanie.

Nasza rada dla Ciebie

Życie miłosne jest w znacznie lepszej formie. Nie pozwól, aby zazdrość innych w tej kwestii wpłynęła na atmosferę. Skup się przede wszystkim na swoich celach, zapomnij o zazdrośnikach.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko