Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Lew na Wrzesień 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2019

Saturn hamuje Twój wyścig w kierunku doskonałości. Koniec kompromisów w tym miesiącu, czas na prawdziwe przygody. Aby wykorzystać pewne sytuacje, pokazujesz się z jak najlepszej strony. Problem polega jednak na tym, że nie warto ukrywać się za maską. Koniunkcja Słońca i Merkurego przyniesie Ci świetne okazje do zakończenia pewnych planów. Nie pal jednak za sobą mostów, nawet jeśli masz w głowie niezwykłą perspektywę. Jeśli masz skłonność do wierzenia w obietnice, poczekaj najpierw na konkretne dowody, zanim podejmiesz decyzję. Relacje rodzinne wrócą na pierwszy plan, pragniesz spędzać więcej czasu z rodziną niż z przyjaciółmi. Pewne wydarzenia związane z najbliższymi mogą zniszczyć pewne plany. Kontroluj swoją impulsywność i kieruj się zdrowym rozsądkiem. Czwarty tydzień przyniesie ze sobą nieoczekiwaną satysfakcję w różnych dziedzinach życia.

Miłość

A jeśli zdecydowałbyś się na życie w duecie? Wenus zachęca Cię do przybrania romantycznej postawy. Na początku miesiąca odczuwasz potrzebę udowodnienia drugiej osobie, że chcesz bardziej się zaangażować. Decydujesz się więc na przedsięwzięcie pewnych działań. Warto skupić się na komunikacji. Podjęcie inicjatyw jest mile widziane.

Nasza rada dla Ciebie

Znalezienie idealnego kompromisu nie jest niemożliwe, ale wydaje Ci się bardzo skomplikowane. Wspólne życie z ukochaną osobą jest możliwe do osiągnięcia. Nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie zadawaj sobie bezużytecznych egzystencjalnych pytań.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko