Dzisiaj, Środa 28 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Rak na Wrzesień 2019

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 28/10/2020

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2019

Od początku miesiąca Mars w opozycji do Neptuna stworzy konflikty. Nic nie ochroni Cię więc przed drobnymi sprzeczkami. Próbujesz za wszelką cenę bronić swoich pomysłów, nawet jeśli to sprawi, że pewne osoby odwrócą się do Ciebie plecami. Aby osiągnąć swoje cele – w życiu osobistym, profesjonalnym czy uczuciowym – nie wahasz się, aby sięgnąć po różne sposoby. W miłości pewien krok do przodu doda Ci pewności siebie. Pamiętaj jednak, że aby uzyskać to, czego naprawdę pragniesz, unikaj szkodzenia innym. W innym wypadku może to się później odwrócić przeciwko Tobie. Dzięki Jowiszowi, czeka Cię kilka ważnych zmian, które szykują się na połowę września. Powinieneś słuchać swojej intuicji, gdyż to właśnie ona najlepiej poprowadzi Cię przez trzy pierwsze tygodnie miesiąca. Aby zyskać na czasie, skoncentruj się na komunikacji. W tym miesiącu jesteś rozrywany, znajomi i przyjaciele chcą spędzać z Tobą czas. Czeka Cię wiele spotkań, również z nowymi osobami; nie ma mowy o nudzie.

Miłość

Jeśli chcesz przeżyć niezwykle romantyczne chwile, musisz nauczyć się przełamywać rutynę. Weź pod uwagę rady, które dają Ci rodzina i przyjaciele. Merkury wspiera Cię w pokonaniu wszelkich wątpliwości. Jeśli ktoś Ci się podoba, nie czekaj, po prostu zrób pierwszy krok.

Nasza rada dla Ciebie

Udaje Ci się uwolnić, znasz swoją własną wartość, nie żyjesz już w iluzji, ale rozczarowania też już zostawiłeś za sobą. Pewność siebie powoli wraca!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko