Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Baran na Wrzesień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2020

Codzienność i pewne problemy towarzysko-zawodowe będą w centrum uwagi, drogi Baranie! Mars, twoja planeta, daje ci ognistą energię! Słońce w Pannie do 22-go, wspierane przez Merkurego do 6-go, delikatnie pobudza cię do zwrócenia uwagi na twoje codzienne sprawy, pracę i zdrowie. Natomiast Jowisz, Saturn i Pluton, z wyjątkiem pierwszej dekady, wstrząsną twoim przeznaczeniem społeczno-zawodowym – to oznacza zmiany w przyszłości lub kontynuację już trwających. Dostosuj się! Uważaj na swoje finanse, Uran przywieje nieprzewidywalny wiatr w pierwszej dekadzie. W twoim domu delikatnie i spokojnie aż do 6-go. Potem twój ukochany otrzyma idealne wsparcie Wenus w Lwie od 7-go do 30-go. Słońce w Wadze, stojące przed twoim znakiem od 23-go do 30-go, oświetla twoje życie małżeńskie lub twój związek. Dbaj o swoją odmienność!

Miłość

Relatywnie przyjazny miesiąc w kwestiach emocjonalnych. Twoja aktywność wzbudza zachwyt, ale nie przesadzaj! Począwszy od 7-go do 27-go, Merkury w Wadze wycisza twój sposób ekspresji i zachęca cię do kontaktów i rozmów. Wenus od 7-go do 30-go zwiększa twoją pomysłowość i pragnienie bycia zadowolonym i kochanym. Świetnie!

Nasza rada dla Ciebie

Pogromco, możesz w tym miesiącu odłożyć swój kostium rycerski! W rzeczywistości siły planetarne do 22-go są praktyczne, a nawet pragmatyczne. Niemniej jednak, twój potężny dynamizm pozwala osiągnąć wiele celów naraz. Będzie się dziać!

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko