Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Wrzesień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2020

W centrum uwagi twoje sprawy zawodowe i finansowe, droga Rybo! Dobry początek roku szkolnego. W twoim sektorze zawodowym Słońce do 22-go i Merkury do 6-go wywołają przetasowania związane z umową lub współpracą. Mars zajmuje się Twoimi aktywami, wydatkami lub przychodami! Neptun, w drugiej dekadzie, wywoła w twoim domu zamieszanie. Spróbuj się przed tym trochę uchronić. Przyjemne kontakty towarzyskie i plany, które przybierają kształt. Wszechświat ci pomaga na dłuższą metę, szczególnie w ostatnich dwóch dekadach. Twój umysł, szczególnie w pierwszej dekadzie, otwiera się na nowe, na zupełnie nową wolność dzięki Uranowi w Byku! Od 23-go twoja docenisz tajemnice życia i nie tylko!

Miłość

Aż do 6-go, Wenus w Raku stymuluje twój sektor emocjonalny, wrażliwość i poszukiwanie osmozy. Pd 7-go energia emocjonalna skupia się na codziennym życiu lub pracy. Niemniej jednak, aż do 22-go, energia słoneczna ogrzewa sprawy związane z twoim partnerem. Wynika z nich wiele praktycznej wrażliwości. Mars w Baranie i Wenus w Lwie nie sprzyjają twojej uczuciowości.

Nasza rada dla Ciebie

Planetarne impulsy zachęcają do głośnego wypowiadania swoich pragnień i dążeń. Wiadomość od Urana da początek mentalnemu otwarciu! Twój wyjątkowy charakter doceni ziemskie energie, które pomogą opanować twoją złudną naturę. Ustatkuj się!

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko