Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2024

Piątego, przemieszczenie Marsa do Raka łagodzi napięcia, wątpliwości i nieporozumienia. Twoje pole działania się poszerza. Odzyskujesz motywację, którą utraciłeś po drodze. Twoje decyzje ponownie opierają się na inicjatywach, które ci odpowiadają. Od dziesiątego, odzyskujesz rozeznanie dzięki przeniesieniu Merkurego do twojego znaku. Czujesz się bardziej komfortowo w kontakcie z innymi. Nie wahasz się już mówić, co myślisz. Jednakże, żeby wszystko było idealne, lub prawie idealne, czegoś ci brakuje. Dwudziestego czwartego, Wenus zasiedla Skorpiona. Z powrotem Pluton w Koziorożcu, piękna prowadzi cię z powrotem na właściwą ścieżkę. Tworzy zbliżenia z osobami, które są na tym samym poziomie co ty.

Miesięczny Horoskop Wrzesień 2024 dla Panna
Idź do

  Miłość

  Poprzez wydarzenia i okoliczności, równowaga między tobą a innymi przywraca się. Wyrażasz swoje myśli. Wiadomość zostaje dobrze odebrana! Niemniej jednak, możesz być niepewny co do najlepszego sposobu na zwrócenie czyjejś uwagi. Już od 24, kiedy Wenus wchodzi w Skorpiona, twój urok działa cuda.

  W związku

  Saturn nie ułatwia życia waszemu związkowi, ale robi to dla jego dobra. Dzięki cennemu wsparciu planet w przyjaznych znakach, Saturn dostarcza mu tę strukturę, której mu brakuje. Skorzystaj z okazji, żeby wyrazić swoją opinię. Będzie to mądre.

  Singiel

  Choć to może być kuszące, nie ulegaj łatwości. Trzymaj się swoich marzeń i bądź silny. Dlaczego? Ponieważ pod koniec miesiąca, pojawienie się Wenus w Skorpionie zmienia bieg wydarzeń na lepsze.

  Kariera / Finanse

  To twój miesiąc, ponieważ Słońce znajduje się u ciebie aż do 22, wraz z Merkurem od 9; śmiałe inicjatywy w pracy oraz niezachwiane wsparcie bliskich osób dzięki Marsowi, który wchodzi do Raka 4 dnia. Saturn w Rybach, w retrogradacji przeciw twojemu znakowi, skłania cię do określenia siebie, zajęcia właściwej pozycji zawodowej i społecznej, ale czy to właściwy moment? Również Neptun w Rybach działa jak idea, którą tajemnie pielęgnujesz – nie izoluj się tego miesiąca, inni mają wiele do zaoferowania na planie zawodowym.

  Porady na miesiąc

  Ustal sobie cele. To pomoże Ci oprzeć się pokusie i zapobiegnie skutkowi wchodzenia w związki, które Cię nigdzie nie zaprowadzą.

  Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.