Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Wrzesień 2025 dla Ryby

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2025

Twoje życie uczuciowe jest w centrum uwagi do 22., podobnie jak zaniedbane dotychczas kwestie zdrowotne. Słońce w Pannie od 1. do 22., w towarzystwie Merkurego od 2. do 18., sprzyja Twoim relacjom małżeńskim lub zawodowym. Będziesz uważny i oddany. Saturn powrócił do Twojego znaku 2-go i oferuje możliwość przyjrzenia się niektórym trudnym tematom. Czy dostrzegasz część swojego życia, która musi zostać całkowicie zmieniona, aby stała się bardziej satysfakcjonująca? Najbliżsi wiedzą, że mogą na Ciebie liczyć. Odrobina napięcia może wstrząsnąć Twoim życiem rodzinnym, chyba że niespodziewane wydarzenia zmienią układ sił? Obserwuj sferę finansową, bo obecność Neptuna nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Chociaż jesteś dobrze zorganizowany do 21-go, od 22. Twoja energia zachęca Cię do lepszego zarządzania swoim czasem. Twoje marzenia i cele motywują Cię do działania.

Miłość

Codzienne życie zapowiada się przyjemnie i łagodnie aż do 18. Twoja druga połowa doceni Twoje towarzystwo, a także spokój i uwagę. 22. Mars pojawia się w Skorpionie, przynosząc dobre energie do Twojego znaku. To zmusza Cię, aby w końcu uwierzyć w siebie. Działasz z zapałem i pasją! Jowisz może wywołać emocjonalną rewolucję. Przyjemnością będzie dla Ciebie odkrywanie drugiej osoby.

Nasza rada dla Ciebie

Początek głębokich zmian może nastąpić szybciej niż się wydaje. Powrót Saturna do Twojego znaku powinien umożliwić Ci sfinalizowanie ważnej sprawy: zyskujesz siłę i wytrwałość, zapowiada się świetny czas!

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko