Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Bezpłatny Horoskop dla twojego znaku na 2023

Isabelle Fortes

Wyjątkowym wydarzeniem tego roku będzie tranzyt Plutona do Wodnika pomiędzy 24 marca i 11 czerwca. Doprowadzi ono do osłabienia naszych poglądów, osiągnieć i wszelkich rzeczy, które do tej pory uznawaliśmy za oczywiste. Potrząśnie rzeczami, które powinny zostać zmienione. Wiele razy zaczniemy od nowa, zwłaszcza że Pluton postanowi zostać w tej pozycji przez kilka najbliższych lat w 2024 roku. Poza tą kwestią, nasze plany, relacje z innymi i sytuacje, które napotkamy uwolnią się od ciężaru rygoru i oczekiwania, dzięki odejściu Saturna z gwiazdozbioru Wodnika. Jego przejście do Ryb zmusi nas do przywrócenia porządku tam, gdzie panuje chaos. Poprawimy i ulepszymy nasze plany, co pomoże nam w przejściu na lepszą ścieżkę. Do 16 maja Jowisz w Baranie kontynuuje z inicjatywami i wprawia w ruch żywioły powietrza i ognia, które poruszą niebo i ziemię, żeby tylko wszystko poszło do przodu. Przejście Jowisza do Byka przyniesie ze sobą lekkość i nowe możliwości dla tych spod żywiołu wody i ziemi. Mars rozpocznie swoją podróż w stronę gwiazdozbioru Strzelca, przechodząc przez gwiazdozbiór Bliźniąt. Doda nam żywotności, empatii, ambicji, strategii i chęci przygody.

Chcesz wiedzieć, jak Ci minie rok? Aby się tego dowiedzieć, szybko skonsultuj się ze swoim rocznym horoskopem. Ten horoskop obejmuje wszystkie aspekty twojego życia przez 12 miesięcy. Łatwiej rozpoznasz ogólne trendy danego roku, a nasi astrologowie powiedzą ci wszystko o obszarach, które naprawdę Cię interesują.

Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy jesteś w związku, ujawniamy główne wpływy w tym roku na Twoje życie miłosne. Dowiesz się również, jak zarządzać relacjami, pracą, życiem towarzyskim, a tym samym szybciej osiągać swoje cele. Możesz przeczytać o swoim zdrowiu i o tym, jak poczucie własnej wartości wpływa na twoje zdrowie. Jest również szczegółowo opisane jak lepiej radzić sobie ze stresem!

Co więcej, spersonalizowane porady podsumują Twój rok, więc skupisz się na najważniejszych rzeczach i wykorzystasz to, co na Ciebie czeka. Nie czekaj dłużej i kliknij na swój znak, aby wiedzieć przed innymi co czeka Cię w tym roku.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko