Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2028 dla Skorpion

Isabelle Fortes

W 2028 roku Pluto nadal wywiera presję na ciebie, abyś dokonał zmian w swoim życiu. Musisz podjąć ryzyko, których wcześniej nie podejmowałeś. Najmniejszy opór wobec twoich inicjatyw sprawia, że czujesz się jakbyś zawiodł. Jednak od połowy kwietnia Saturn pomaga ci w podejmowaniu odpowiedzialności i rozwijaniu dyscypliny wobec wybranej, a nie narzuconej rygorystyczności. Jupiter oświetla twój nieboskłon aż do końca sierpnia. Ten korzystny planet przynosi szczęście, możliwości, wzrost, osobistą i społeczną ewolucję. Weźmiesz sprawy w swoje ręce i rozwijasz swoją pewność siebie. Wszystko, co poprawia twoje życie lub twoje życie społeczne jest faworyzowane: podróże, nauka, spotkania, inwestycje...

Z Wenus i Marsem w Wodniku na początku roku, to dość wymagający start dla miłości w 2028, ale rzeczy szybko poprawiają się w marcu, sierpniu i październiku, z dużo bardziej spełniającymi relacjami. Pod koniec listopada Wenus wchodzi w Twój znak, zapewniając potężną siłę uwodzenia i ogień w zmysłowości, które powinny przynieść Ci niezapomniane chwile. W lutym, czerwcu i wrześniu, retrogradacja Merkurego zachęca Cię do uporządkowania swoich ideałów dotyczących Twojego życia miłosnego. Nie panikuj, jeśli Twój partner lub nowe spotkanie wydaje się od Ciebie oderwane. Ten okres może przynieść różne niespodzianki.

Twoja praca naprawdę nie jest w centrum twoich zmartwień w 2028 roku; twój dom zajmuje centrum twoich myśli. Niemniej jednak, korzystasz z wielkiej kreatywności w lutym, lepiej współpracujesz z partnerami w maju i nawet możesz nawiązać nowe współprace. W lipcu-sierpniu, pomimo że to szczyt wakacyjny, to najlepszy czas, aby pokazać swoją etykę pracy, wytrwałość i rentowność. Możesz dostać awans lub podwyżkę w sierpniu. Neptun i Saturn zapewniają pewną równowagę w twoim życiu zawodowym przez cały rok, zyskowną rutynę i możliwe zwiększone obowiązki prowadzące do wyższego stanowiska.

Musisz zapewnić sobie chwile relaksu i odpoczynku, ponieważ Płuto jest bardzo wyczerpujące, a Saturn od połowy kwietnia wprowadza dodatkową presję na poziom swojej energii. Na szczęście Jowisz utrzymuje cię żywym i optymistycznym do końca sierpnia, a jesień witają Mars w przyjaznym znaku Panny. Troszczenie się o swój styl życia bardzo pomoże Ci w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej i zdrowia psychicznego.

Niebo z 2028 roku może wyglądać zróżnicowanie, ale reprezentuje drugą szansę. Czas przeanalizować niedawne wydarzenia i ponownie ocenić siebie. Użyj intuicji i zdrowego rozsądku. Znajdź dobry kompromis między ekspansją a ograniczeniem. Przestaw co niezbędne. Wprowadź porządek tam, gdzie jest to potrzebne.

Skorpion: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko