Twoje prognozy astralne na Lipiec 2024

Szanse i możliwości są na wyciągnięcie ręki. Aby je wykorzystać, będziesz musiał poradzić sobie z dysonansami, które wydobywają się z Byka i Lwa. Te energie powodują wiele komplikacji. Jeśli traktujesz te zawirowania jako fatum, sytuacje i relacje zaczną się stopniowo blokować. Wpadniesz w martwy punkt. Natomiast jeśli zareagujesz inteligencją, która jest twoją cechą charakterystyczną, zdziałasz cuda. W tym miesiącu jest czas, aby uspokoić tych, którzy boją się nieodwracalnych zmian, które od dawna przeczuwasz. Nie staraj się imponować swoim rozmówcom. Pozostań sobą, a te pojawiające się szanse przeniosą się w życie bez zbędnego przeciągania.

Horoskop Lipiec 2024 Wodnik
Idź do

  Miłość

  Odnajdujesz swoje zasoby i potencjał. Ponadto zdajesz sobie sprawę, że posiadasz określoną moc. W tym miesiącu zmagasz się z pokusą, aby jej używać bardziej niż było to rozsądne. Niestety, skutki będą sprzeczne z twoimi oczekiwaniami. Aby uniknąć tych nieprzyjemności, nie baw się z ogniem i pozostań mądry.

  W związku

  Kiedy wasze wymiany idą za daleko, przeradzają się w burzę. W tym miesiącu mogą wywołać katastrofę. Dlatego jeśli chcecie tego uniknąć, nie prowokujcie swojej drugiej połówki do tego. Pokażcie najlepszą wersję siebie, a wszystko będzie idealne.

  Singiel

  Szczęście jest po twojej stronie. Jednakże, jesteś w stanie je zniszczyć w trzy sekundy. Jeśli chcesz uniknąć katastrofy, pozostań sobą i pozwól, by rzeczy działy się same. W ten sposób spotkanie okaże się pasjonujące.

  Kariera / Finanse

  Sfera zawodowa zapowiada się istotna ze względu na pojawiające się wyzwania. W pierwszej części miesiąca jesteś zająty, praca pochłania całą twoją energię, zajmuje twoje myśli. Następnie Merkury przesuwa się do Lwa od 2 do 25, aby dołączyć do Słońca i Wenus, twoja pozycja społeczna pozostaje uzależniona od innych, musisz współdziałać z kolektywem, czy ci się to podoba czy nie. Mars w Byku do 20 gonituje nieco twoją cierpliwość, spokojne podejście znacznie lepiej posłuży twoim interesom zawodowym i finansowym. Koniec miesiąca pozostaje pozytywny, Jowisz i Mars w Bliznach potęgują twoją kreatywność i czyste szczęście, skorzystaj z tego!

  Porady na miesiąc

  Masz większą moc niż myślisz. Twoje słowa i uczucia są potężniejsze. Umiarkuj lub uspokój swoje pragnienia, a wszystko będzie w porządku.

  Bezpośrednie linki według znaku na Sierpień 2024 r

  Bezpośrednie linki według znaku na Lipiec 2024 r

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.