Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Ryby Ryby: Horoskop na dzień 15 Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Dzisiaj wszystko dzieje się zbyt szybko! Zostaniesz obciążony wieloma sprawami, postaraj się je dobrze wyselekcjonować. Będziesz wydajniejszy, jeśli uda Ci się wrzucić wolny bieg. Pij wodę regularnie, aby utrzymać poziom energii.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Zachowaj dla siebie swoje niezdecydowanie. Ktoś może sprawić, że podejmiesz złą decyzję.

Pieniądze

Pewna zmiana jest w zasięgu ręki, nowe możliwości szeroko otworzą się przed Tobą. Bądź otwarty na nowe propozycje, ale zachowaj spokój.

Praca

Zamierzasz pracować wydajnie w grupie ; pogratulujesz sobie bycia kooperatywnym.

Miłość

Nie upieraj się przy swoim. Cokolwiek Cię trapi, najlepsza zawsze jest rozmowa z kimś zaufanym.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 09 stopnie, 07 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Intuicja zajmie miejsce wiedzy już dziś i będziesz w stanie poczuć to w powietrzu. Aby naprawdę odnieść z tego korzyści, powinieneś zastanowić się jeszcze zanim podejmiesz radykalne decyzje, ponieważ jeśli rozważysz sytuację w przejrzysty sposób, będziesz miał mniejszą kontrolę nad swoimi reakcjami, co może być problematyczne.

Drugi dekanat

Urodzony między Marzec 1 a Marzec 10

Wszystkie uzależnienia mogą dziś przybrać nadmierne rozmiary. To będzie dzień na trzeźwe podejście, co do twoich emocji i pieniędzy. Twoja doskonała intuicja powinna pomóc w opracowywaniu doskonałych planów i koncentrowaniu się na wyższych ambicjach. To będzie dobry dzień na naukę.

Trzeci dekanat

Urodzony między marco 11 a Marzec 20

Księżyc doceni twoje najwyższe aspiracje. To będzie dobry dzień na wyruszenie w podróż, zapisanie się na kurs uniwersytecki lub spędzanie czasu z ludźmi, którzy są wpływowi. Będziesz także czuć wspaniałą i uwodzicielską aurę w klimacie, która przyniesie korzyści zarówno twojemu życiu miłosnemu, jak i aktywnościom. Wykorzystaj wszystko!

Udostępnij na Facebook
RybyiPhone / iPad Android