Dzisiaj, Poniedziałek 25 Styczeń 2021
Horoskop

Ryby: Horoskop dzienny dla ciebie, 25/01/2021

Isabelle Fortes | 25/01/2021

Klimat astralny Ryby

Zbyt długo zwlekasz z osiągnięciem swoich celów. Czas na określenie planu działania. Kontakt pod każdą postacią z wodą będzie wypływać bardzo korzystnie na zasoby Twoich energii.
★★★★★

Nastrój

Zgromadzone wokół Ciebie napięcie zaostrza Twoją agresywną postawę. Nie wdawaj się w mało ważne spory.

★★★★

Miłość

Obraz, jaki o sobie przedstawiasz, nie jest zbytnio realistyczny. Miej odwagę na pójście w przód, a zyskasz na emocjonalnym froncie.

★★★★★

Pieniądze

Zmiana postawy będzie dzisiaj na pierwszym miejscu, ale nie martw się, nic nie stanie na przeszkodzie ku realizacji Twoich planów.

★★★★★

Praca

Nie jesteś w nastroju do pracy. Brakuje Ci dziś odpowiedniego nastawienia i metodycznego podejścia.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 26 stopnie, 01 minuta: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Wielu będzie dzisiaj uciekać lub będzie się czuło rozproszonym. Upewnij się, że nie sabotujesz swoich szans krótkoterminową beztroską. Musisz tylko wytrzymać jeszcze kilka godzin, zanim odzyskasz spokój. W twoich oczach będzie to o wiele bardziej efektywne, poczekaj zanim powrócisz do bardziej rozsądnej rutyny, która będzie łatwiejsza do utrzymania.

Drugi dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Trudno ci będzie obrócić niepohamowany, panujący wokół ciebie niepokój na swoją korzyść. Nie masz w sobie zbyt wiele ducha rywalizacji i czujesz się trochę zagubiony w tej musującej atmosferze, która będzie pełna entuzjazmu, ale raczej ciężka. Po prostu kontynuuj swoją pracę. To będzie najlepsze co możesz zrobić. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Medytacja w spokojnej atmosferze będzie najlepszą strategią działania w obliczu rozmaitych zmartwień zakłócających rutynę. Uniesienie się nie przyniesie ci korzyści, ponieważ ryzykujesz nieostrożnością, impulsywnością lub utratą kontaktu z rzeczywistością. Musisz pozostać własnym mistrzem, trzeźwym i rozsądnym! 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko