Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Ryby Ryby: Horoskop na dzień 13 Grudzień 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Zdystansujesz się do pewnych ostatnich wydarzeń. Dokonane przez Ciebie decyzje będą obiektywne, jak i efektywne w przyszłości. Jesteś w świetnej formie, jednak upewnij się, że wyznaczasz sobie odpowiednie tempo i nie zamęczasz się. Nie obarczaj się wieloma sprawami naraz, wszystko w swoim czasie.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Zadaj sobie ważne pytania i bądź gotowy na pójście na kompromis,jeśli chcesz spełnić swoje marzenia.

Pieniądze

Będziesz musiał być bardzo ostrożny w zrozumieniu swoich kontaktów zawodowych. Wymiana poglądów będzie dziś bardzo trudna.

Praca

Huśtawki nastroju pewnych osób sprawią, że będzie Ci trudniej skoncentrować się na pracy. Nie rozpoczynaj niczego, co jest zbyt skomplikowane.

Miłość

Będziesz chciał zmienić swój sposób postępowania i skupić swoją uwagę na nowych możliwościach. Nie powinieneś wahać się przed podjęciem tego kroku, nie zadawaj sobie zbędnych pytań.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
RybyiPhone / iPad Android