Dzisiaj, Niedziela 09 Sierpień 2020
Horoskop

Ryby: Horoskop dzienny dla ciebie, 09/08/2020

Isabelle Fortes | 09/08/2020

Klimat astralny Ryby

Sprawdź swoje źródła informacji, nie będzie to stracony czas. Jesteś dziś w pełnej formie, nic nie stanie Ci dzisiaj na drodze. Ciesz się życiem bez czekania na innych.
★★★★★

Nastrój

Nic nie będzie w stanie popsuć Twojego dobrego nastroju. Twój optymizm i energia pozwolą Ci cieszyć się życiem ! Małostkowość osób wokół Ciebie nie wpłyną na Ciebie w żaden negatywny sposób.

★★★★★

Miłość

Być może oczekujesz zbyt wiele od swojego partnera... Ostatni czas spędzony w jego towarzystwie był niesamowicie przyjemny, lecz jeśli mimo to chcesz zmian, powinieneś uzbroić się w cierpliwość.

★★★★★

Pieniądze

Będziesz miał na uwadze ciągłe szukanie rozwiązania, aby uwolnić się od wielkiego zmartwienia.

★★★★★

Praca

Ochoczo będziesz pośredniczyć między współpracownikami. Twoje zdolności dyplomatyczne będą dziś potrzebne.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 22 stopnie, 25 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Atmosfera będzie różnorodna z uwagi na wielką harmonię i emocje panujące we wszystkich relacjach To nie będzie łatwe równanie, ponieważ szybko zostaniesz zanurzony w dużej liczbie niewyraźnych wrażeń. Będziesz miał raczej tendencję do samodzielnej ucieczki przed ryzykiem związanym z relacjami, których tak naprawdę nie znasz...

Drugi dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Ludzie będą towarzyscy, mili i często przychylnie nastawieni. Mimo to będziesz bardzo ostrożny wobec frywolności panującej wokół ciebie i spróbujesz zbliżyć się do tych, których najlepiej znasz, aby naładować baterie, z dala od blichtru i bliżej prawdziwej czułości i swego serca.

Trzeci dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

To będzie dobry dzień, aby poprosić o pomoc lub poradę, zanim podejmiesz nowe działania lub opracujesz nowe strategie. Inni będą uprzejmi i lojalni, będą starać się dać ci pewność, nawet jeśli nie mogą ci pomóc w praktyczny sposób.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko