Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Ryby Ryby: Horoskop na dzień 10 Grudzień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Nie zawahasz się ani chwili, by powiedzieć prawdę tym, którzy rozpowiadają negatywne plotki wokół Ciebie tylko dlatego, że są zazdrośni. Nie wcielaj niczyjej rady w życie, jeśli nie są one przystosowane do Twoich problemów. Wsłuchaj się w swój organizm i jego potrzeby.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Przechodzić przez fazę dogłębnych przemyśleń ; dzięki wykonanym analizom możesz ponownie skupić się na swoich potrzebach.

Pieniądze

Dzisiejszy dzień przyniesie Ci nowe pomysły na zarządzanie swoimi finansami.

Praca

Bądź dyskretny, jeśli inni będą chcieli się Tobie zwierzyć. Zachowaj te informacje dla siebie. Unikniesz dzięki temu problemów.

Miłość

Twój partner przechodzi przez fazę udoskonalania poczucia własnej wartości. Nie czuj się zagrożony tą zmianą. Dzięki Twojej szczerości przechylisz szalę na swoją korzyść.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 27 stopnie, 02 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Z chęcią dasz się ponieść atmosferze podstawowych, ziemskich przyjemności. Uważaj, nie bądź zbyt chciwy... Będzie to miłość, która skupi twoje pragnienia w pozytywny sposób, sprawiając, że będziesz wolał fizyczne uczucie od czekolady, co będzie lepsze dla twojej figury! 

Drugi dekanat

Urodzony między Marzec 1 a Marzec 10

Twój niepokój zapewni ci dzisiaj spokój i spędzisz miły dzień, czyniąc twoje otoczenie delikatniejszym i łagodniejszym. Z przyjemnością spotkasz się z sąsiadami lub kolegami przy miłej atmosferze. 

Trzeci dekanat

Urodzony między marco 11 a Marzec 20

Będziesz miał okazję zainteresować się nowymi obszarami, poznać nowych ludzi lub rozpocząć satysfakcjonujące szkolenie. Ten bardzo konstruktywny klimat zachęci cię do przejęcia inicjatywy, a spotkasz się ze zrozumieniem, ciepłem i życzliwością. 

Udostępnij na Facebook
RybyiPhone / iPad Android