Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Ryby Ryby: Horoskop na dzień 17 Październik 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Z łatwością skupisz się na swoich wewnętrznych myślach. Wykorzystaj tę okazję, by porozmawiać o nich z bliskimi. Jesteś w dobrej formie, ale nie narzucaj sobie zbyt szybkiego tempa.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Rada, którą otrzymałeś, wzmocni Twój punkt widzenia. Nie bój się działać, idziesz w dobrym kierunku.

Pieniądze

Czujesz się gotowy, by poszerzyć swoje umiejętności. Dodatkowo zdobędziesz uznanie oraz wdzięczność innych.

Praca

Łatwiej przyjdą Ci do głowy techniczne pomysły niż te, które wymagają kreatywności. Teraz jest czas na skupienie się na szczegółach.

Miłość

W życiu miłosnym wszystko układa się po Twojej myśli. Z łatwością dojdzie do jasnej komunikacji; Twój partner będzie wiedział, co masz na myśli, nie musisz nawet nic mówić. Dobrze to wykorzystaj, przeznacz więcej czasu na swój związek oraz na usunięcie różnic między Wami.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
RybyiPhone / iPad Android