Dzisiaj, Wtorek 04 Październik 2022Horoskop

Ryby: Horoskop dzienny dla ciebie

Isabelle Fortes

Klimat astralny Ryby

Posiadasz całkowitą potrzebę zwierzenia się osobie zaufanej i to przyniesie Ci ulgę. Twoje zasoby energii pozwolą Ci przejść przez ogrom pracy w dość szybkim tempie. Uwaga na sposób poruszania się.Aspekt dnia
Ziemia Merkury Neptun 180°
Merkury w Opozycja do Neptun
Lepiej wybrać milczenie, gdy ludzie nie rozumieją.
Opozycja, w szczegółach: Aspekt ten rozdziela dwie planety o 180°, a więc są one w dwóch uzupełniających się znakach. Obie planety starają się mieć pierwszeństwo przed drugą, co skutkuje przeciąganiem się wojny. Tradycyjnie jest to negatywny aspekt, ponieważ tworzy napięcie, ale pozwala na rozwój, jeśli starasz się kontrolować te efekty.

Nastrój

★★★★★

Napotkasz okoliczności, które pomogą Ci w działaniu i ułatwią sprawy w relacji z innymi.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 2/5 Jutro Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek

Miłość

★★★★

Nie będziesz miał żadnych problemów ze zrozumieniem intencji swojego partnera. Ta nowa wizja związku usprawiedliwi Twoją wcześniej podjętą decyzję.

Dzisiaj: 4/5 Dzisiaj Jutro: 3/5 Jutro Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek

Pieniądze

★★★★★

Nie zostaniesz zignorowany w pracach zespołowych. Wyraź swoją opinię.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 4/5 Jutro Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek

Praca

★★★★

Zamierzasz zmienić swoją opinię na inną, ale idącą w dobrą stronę. Być może jednak uciekniesz się do wymówek, by wytłumaczyć tę zmianę.

Dzisiaj: 4/5 Dzisiaj Jutro: 3/5 Jutro Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Koziorożec, w pozycji 29 stopnie, 51 minuty: Emocje i reakcje są powiązane i pod kontrolą, zdrowy rozsądek, emocjonalna frustracja, poczucie ambicji.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Skorzystasz dziś z doskonałych wpływów, które w szczególności rozciągną się na twoje relacje z innymi. Poznasz nowych przyjaciół i otrzymasz doskonałą poradę. Będziesz miał okazję zwierzyć się innym i zostać wysłuchanym. Ta życzliwa atmosfera będzie zachęcająca i uspokajająca. 

Drugi dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Twoje przyjaźnie będą źródłem wielkiej przyjemności, ciekawych odkryć i doświadczeń, które będą miały szansę spełnienia. Poczujesz się wystarczająco zainspirowany, aby zorganizować posiłek z przyjaciółmi, aby rozwijać wspólne projekty i utrzymywać ciepłe i sensowne relacje. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Wyrazisz swoje pomysły słowami, nadasz kształt swoim wrażeniom i kolory swoim uczuciom. To wszystko stworzy zarys i stanie się rzeczywistością, by nie powiedzieć, że ożyje wokół ciebie. To będzie wspaniały dzień na pomnażanie zysków, zwłaszcza w życiu miłosnym. Czas zadeklarować swoje uczucia! 

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko