Dzisiaj, Wtorek 24 Listopad 2020
Horoskop

Ryby: horoskop na jutrzejszy dzień, 25/11/2020

Isabelle Fortes | 25/11/2020

Klimat astralny Ryby

Ruchy planetarne mają dziś stabilizujący wpływ na Ciebie; masz waleczne nastawienie, ale też z łatwością będziesz umiał wybaczać. Twoje znajomości pomogą Ci stać się osobą bardziej opanowaną i łatwiej włączającą się w życie bliskich osób.
★★★★★

Nastrój

Doświadczenie z przeszłości pomoże Ci dzisiaj w uniknięciu problemu, skorzystaj z niego!

★★★★★

Miłość

Nie bij na alarm, chyba, że jesteś pewny swoich informacji. Bezpośrednia rozmowa pozwoli Ci na wyjaśnienie niejasnych kwestii, dzięki czemu Twoje wątpliwości znikną.

★★★★★

Pieniądze

Będziesz musiał dostosować się do zmian. Twoje pomysły są korzystne i możesz dopasować się do nich w prosty sposób.

★★★★★

Praca

Będziesz musiał dzisiaj wyrazić jasno i wyraźnie swoją pozycję, abyś mógł pracować w spokojniejszej atmosferze.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 09 stopnie, 59 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Jeśli cierpisz z powodu niesprawiedliwości, będzie to dzień, w którym usłyszysz swój głos. Ludzie będą cię słuchać i rozumieć, będziesz miał szansę na odszkodowanie. Na szerszą skalę będzie to dobry dzień na dokonanie inwestycji z dobrym skutkiem, zarówno w odniesieniu do pieniędzy, jak i uczuć. Będziesz mógł mieć zaufanie do swoich planów finansowych.

Drugi dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Samotność będzie przydatna do przeanalizowania twoich projektów i podbudowania samooceny. Jednak rozpaczliwa ucieczka ze wszystkich relacji z innymi byłaby dramatyzacją sytuacji. Wszyscy będą mili i chętni do nawiązania kontaktu, więc nie odmawiaj sobie przyjemności poznawania ludzi, którzy są eleganccy, dobrze wychowani i mają wyrafinowane gusta.

Trzeci dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Twoje intymne relacje z bliskimi pogłębią się w intensywnej, zależnej i wyrafinowanej atmosferze. Tak długo, jak nie przesadzasz z introspekcją, aby uniknąć utraty zaufania do siebie lub swoich środków, i przeprowadzasz uczciwą ocenę tego, co zyskałeś w związku, będziesz mógł iść naprzód na dobrych emocjonalnych fundamentach.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko