Dzisiaj, Czwartek 16 Lipiec 2020
Horoskop

Ryby: horoskop na jutrzejszy dzień, 17/07/2020

Isabelle Fortes | 17/07/2020

Klimat astralny Ryby

Pewne spotkanie na horyzoncie,niektóre wspomnienia wypływają na powierzchnię. Wszystko dobrze pójdzie, jeśli zachoWasz pozytywne nastawienie. Jesteś w wyśmienitej formie fizycznej, ale uważaj – inni mogą za Tobą nie nadążyć ! Skieruj swoją energię na pozytywne sprawy.
★★★★

Nastrój

Posiadasz korzystne możliwości do dokonania zmian. Przeanalizuj je dokładnie, jesteś bliski osiągnięcia jednego z wielu celów.

★★★★★

Miłość

To, czego najbardziej potrzebujesz, to cisza i spokój, jednak starasz się je odnaleźć w sposób, który denerwuje Twojego partnera. Bądź ostrożny, nie pozwól, aby brak rozmowy z partnerem pogorszył Waszą relację. Uważaj, pewne nieporozumienia mogą wkraść się w Twoje życie miłosne.

★★★★★

Pieniądze

Konsultacja u osób z większym doświadczeniem będzie korzystna dla usprawnienia Twoich powszechnie używanych metod.

★★★★★

Praca

Teraz jest czas na poznanie nowych ludzi i skupienie się na nowych kontaktach zawodowych.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 14 stopnie, 58 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Ojcowskie porady pozwolą ci się cofnąć i przekonać się, że ludziom brakuje cierpliwości i taktu, ale być może brakuje także bojowej pasji lub poczucia wyzwania. Czasami trzeba być odważnym i wymagającym, a także zanurzyć się w głąb siebie, aby czuć się naprawdę akceptowanym. Łatwość adaptacji nie oznacza stania w miejscu! 

Drugi dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Powtarzające się zadania będą się wydawać szczególnie ciężkie i poczujesz się bardziej efektywny w pracy twórczej lub w aktywności fizycznej. Skoncentruj się na swoim życiu zawodowym, a nie na dawnych urazach. Praca sprawi, że to będzie najlepszy dzień.

Trzeci dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Księżyc będzie ekspansywny i będzie miał na ciebie wpływ. Ten kontekst może popchnąć cię do wszelkiego rodzaju nadmiaru, który byłby szkodliwy dla zdrowia, portfela lub jakości relacji w życiu miłosnym, rodzinie lub przyjaźni. Nie próbuj wyciągnąć z tego więcej niż się da... 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko