Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na jutro dla znaku Baran Horoskop na jutro dla znaku Byk Horoskop na jutro dla znaku Bliźnięta Horoskop na jutro dla znaku Rak Horoskop na jutro dla znaku Lew Horoskop na jutro dla znaku Panna Horoskop na jutro dla znaku Waga Horoskop na jutro dla znaku Skorpion Horoskop na jutro dla znaku Strzelec Horoskop na jutro dla znaku Koziorożec Horoskop na jutro dla znaku Wodnik Horoskop na jutro dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Ryby Ryby: Horoskop na dzień 23 Wrzesień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz mógł wyrazić siebie w sposób spontaniczny, okazja nie do odrzucenia! Twoja sfera uczuciowa pozwoli Ci na wyrównanie Twoich zasobów energii. Nie bój się szczerze mówić o swoich potrzebach.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Wiara w Twoje własne wartości będzie Twoim atutem ; ujawnisz ją dzisiaj w zaskakujący sposób.

Pieniądze

Za dużo rozmyślasz. Powinieneś nabrać odpowiedni dystans do sytuacji. Sprawy niecierpiące zwłoki na horyzoncie... Przygotuj się.

Praca

Robisz znaczne postępy dzisiaj w Twoich przyszłych planach. Twoja intuicja Cię nie zawodzi.

Miłość

Odczuwasz zwiększającą się potrzebę miłości, Twoje serce otwiera się na innych. Nie ma sensu zawracać sobie niepotrzebnie głowy wątpliwościami, entuzjazm prowadzi Cię we właściwym kierunku. Musisz poddać się swoim emocjom.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Rak, w pozycji 16 stopnie, 30 minuty: Potężne, zmieniające się i niepokojące nastroje, wyobraźnia i delikatność, wspomnienia, wrażliwość.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

W pracy zapanuje dobra, efektywna atmosfera. Każdy trochę się uspokoi, a rentowność będzie na wysokim poziomie. Z pewnością docenisz tok myślenia tych, z którymi masz do czynienia oraz spokojną stabilizację, co pozwoli ci podążać za głosem serca. 

Drugi dekanat

Urodzony między Marzec 1 a Marzec 10

Dzisiaj będziesz miał okazję wykorzystać swoją wrażliwość w stosunku do innych. Będziesz bardzo przydatny w omawianiu metod lub planów innych osób. Twoja intuicja często będzie dokładna i zostanie wsparta przez doskonałe rozumowanie i realistyczny obraz sytuacji. 

Trzeci dekanat

Urodzony między marco 11 a Marzec 20

Twoi znajomi będą dziś świetnym źródłem przyjemności i satysfakcji, ale także pomogą ci osiągnąć harmonię w uspokajającej i konstruktywnej atmosferze. Będziesz mógł swobodnie wyrażać swoje poglądy i uzyskiwać rozsądne porady tak, aby twój wspaniały nastrój był długotrwały. 

Udostępnij na Facebook
RybyiPhone / iPad Android