Dzisiaj, Sobota 18 Styczeń 2020


Ryby: horoskop na jutrzejszy dzień

19
Niedziela Styczeń

Klimat astralny Ryby

Poświęcisz dziś czas dla przyjaciela, który potrzebuje Twojego wsparcia, co sprawi Ci ogromną satysfakcję. OdczuWasz potrzebę zwolnienia tempa, więc wsłuchaj się w siebie i odpocznij bez poczucia winy.

Gwiazdy dnia Ryby

Nastrój :
★★★★★
Miłość :
★★★★★
Pieniądze :
★★★★★
Praca :
★★★★★
★★★★★

Nastrój

Będziesz posiadać wystarczająco energii, by wprowadzić pomysły w życie. Nie czekaj na aprobatę innych, poradź sobie z tym sam!

★★★★★

Miłość

Jesteś teraz gotów na pójście na ustępstwa, które dobrze wpłyną na Twój związek. Jeśli jesteś singlem, to jest dobry czas na wyjście z domu i poznanie nowych ludzi. Szczęście jest po Twojej stronie.

★★★★★

Pieniądze

Patrząc w przyszłość, musisz pamiętać lekcje z przeszłości, która jednak nie może być powodem do biernego zachowania, kiedy stawiasz czoła obecnym możliwościom.

★★★★★

Praca

Łatwiej uda Ci się pojąć wizję Twojego działania. Lepiej radzisz sobie z zarządzaniem swoich obowiązków niż wcześniej.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 23 stopnie, 27 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Z chęcią dasz się ponieść atmosferze podstawowych, ziemskich przyjemności. Uważaj, nie bądź zbyt chciwy... Będzie to miłość, która skupi twoje pragnienia w pozytywny sposób, sprawiając, że będziesz wolał fizyczne uczucie od czekolady, co będzie lepsze dla twojej figury! 

Drugi dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Twój niepokój zapewni ci dzisiaj spokój i spędzisz miły dzień, czyniąc twoje otoczenie delikatniejszym i łagodniejszym. Z przyjemnością spotkasz się z sąsiadami lub kolegami przy miłej atmosferze. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Będziesz miał okazję zainteresować się nowymi obszarami, poznać nowych ludzi lub rozpocząć satysfakcjonujące szkolenie. Ten bardzo konstruktywny klimat zachęci cię do przejęcia inicjatywy, a spotkasz się ze zrozumieniem, ciepłem i życzliwością. 

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko