Dzisiaj, Niedziela 20 Wrzesień 2020
Horoskop

Ryby: horoskop na jutrzejszy dzień, 21/09/2020

Isabelle Fortes | 21/09/2020

Klimat astralny Ryby

Twoje wnętrze jest w dobrej formie, żyjesz w harmonii ze swoim wewnętrznym « ja », co sprawia, że jesteś pełen energii. Twoje samopoczucie fizyczne i psychicze jest na najwyższym poziomie ! Jesteś w stanie zdominować innych, jednak nie nadużywaj swojej mocy.
★★★★★

Nastrój

Uda Ci się zachować dystans do przeszłości i podjąć rozsądne decyzje dotyczące przyszłości.

★★★★★

Miłość

Będziesz pracować dwa razy ciężej, aby polepszyć swoje życie miłosne – masz do tego dobry powód. Czas, by odrzucić niepotrzebne, stare przyzwyczajenia.

★★★★★

Pieniądze

Musisz zmienić pewne finansowe przyzwyczajenia, abyś mógł być wydajniejszym w przyszłych planach.

★★★★★

Praca

Twoje życie towarzyskie znajduje się w centrum uwagi. Wymiany zdań z innymi zapowiadają się bardzo obiecująco w związku ze zmianą pracy.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 24 stopnie, 16 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Z chęcią dasz się ponieść atmosferze podstawowych, ziemskich przyjemności. Uważaj, nie bądź zbyt chciwy... Będzie to miłość, która skupi twoje pragnienia w pozytywny sposób, sprawiając, że będziesz wolał fizyczne uczucie od czekolady, co będzie lepsze dla twojej figury! 

Drugi dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Twój niepokój zapewni ci dzisiaj spokój i spędzisz miły dzień, czyniąc twoje otoczenie delikatniejszym i łagodniejszym. Z przyjemnością spotkasz się z sąsiadami lub kolegami przy miłej atmosferze. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Będziesz miał okazję zainteresować się nowymi obszarami, poznać nowych ludzi lub rozpocząć satysfakcjonujące szkolenie. Ten bardzo konstruktywny klimat zachęci cię do przejęcia inicjatywy, a spotkasz się ze zrozumieniem, ciepłem i życzliwością. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko