Dzisiaj, Środa 08 Kwiecień 2020


Ryby: horoskop na jutrzejszy dzień

9
Czwartek Kwiecień

Klimat astralny Ryby

Skoncentrujesz się dziś na szczegółach i nic nie pozostawisz przypadkowi. Zadowolenie pojawi się na Twojej twarzy, dzięki otrzymanym efektom. Przejadanie się sprawia, że czujesz się ociężały. Czas na zmiany, powinieneś więcej ćwiczyć – gdy tylko stracisz trochę na wadze, poczujesz się bardziej dynamiczny.
★★★★

Nastrój

Cel uświęca środki. Będziesz w stanie użyć to porzekadło na swoją korzyść, bez potrzeby zranienia innych!

★★★★★

Miłość

Nie pozwól, by zawładnęły Tobą negatywne emocje, porozmawiaj o tym z partnerem. Niezależnie od Twojej sytuacji, potrzebujesz w pełni wyrazić siebie, aby ponownie wszystko zacząć od właściwej strony.

★★★★

Pieniądze

Dziś być może rozpoczniesz nowe przedsięwzięcie. Twoje nadzieje nie są próżne w tym temacie, skup się na swoim celu i działaj !

★★★★★

Praca

Nie wahaj się, by przekazać niektóre obowiązki innym i nie pozwól, aby osoby wokół narzucały się Tobie.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 08 stopnie, 42 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Przyjemności życia ubarwią ten spokojny, przyjemny dzień. Będzie to jednak trwało tak długo, jak kontrolujesz swoją skłonność do lenistwa czy wybierania łatwiejszej drogi. Nadmiar może zaszkodzić wszystkim, a jutro możesz zapłacić za dzisiejsze błędy. Dowiedz się, jak cieszyć się dobrymi rzeczami z umiarem. 

Drugi dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Twoje środowisko będzie szczególnie przyjemne, ciepłe i stabilne. W pracy, w domu lub ze znajomymi znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do naładowania baterii w dobrym towarzystwie, z dala od wstrząsów i szaleństw na świecie. Będzie to miła, romantyczna przerwa od codziennego życia, która w przeciwnym razie byłaby stresująca. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Łatwo będzie dziś skupić się spokojnie na praktycznych problemach i rozwiązać je w spokojnej i rozsądnej atmosferze. Będzie to również doskonała okazja, aby pójść na uniwersytet, rozpocząć sesję szkoleniową lub przygotować pracę w ciepłym, spokojnym i uspokajającym klimacie. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko