Horoskop na Jutro dla Ryby : Przewidywania dotyczące Miłości, Pieniędzy, Pracy...
Idź do

  Nawiążesz świeże, interesujące kontakty, dzięki którym wiele drzwi otworzy się przed Tobą... Nowe przyjaźnie na horyzoncie. Tracisz czas na drobnostkowe sprawy, które Cię wykańczają - nie musisz daleko szukać powodu Twojego zmęczenia.

  Merkury w Kwadratura do Uran

  To nie jest czas na wyrażanie siebie, pomysły są zbyt zmienne i czasami bezsensowne.

  Nastrój
  ★★★★★
  Miłość
  ★★★★★
  Pieniądze
  ★★★★★
  Praca
  ★★★★★
  Ryby / Nastrój

  Nastrój

  ★★★★★

  Twoja chęć niesienia pomocy innym będzie zauważona i doceniona. Wyraź swoje uczucia.

  Ryby / Miłość

  Miłość

  ★★★★★

  Relacje z partnerem będą pełne spokoju i harmonii. To jest doskonały czas na to, by załagodzić Wasze różnice i wyrazić w pełni Wasze pragnienia.

  Ryby / Pieniądze

  Pieniądze

  ★★★★★

  Będziesz umiał dozować słowa w taki sposób, by skoncentrować się na wydajności. Nie skupiaj się na niepotrzebnych szczegółach.

  Ryby / Praca

  Praca

  ★★★★★

  Będziesz miał szczęście, a los da Ci niesamowite możliwości, jeśli myślisz o długoterminowej zmianie w karierze.

  A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

  Księżyc jest w Koziorożec, w pozycji 29 stopnie, 00 minuta: Emocje i reakcje są powiązane i pod kontrolą, zdrowy rozsądek, emocjonalna frustracja, poczucie ambicji.

  Ryby / Pierwszy dekanat

  Pierwszy dekanat

  Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

  Skorzystasz dziś z doskonałych wpływów, które w szczególności rozciągną się na twoje relacje z innymi. Poznasz nowych przyjaciół i otrzymasz doskonałą poradę. Będziesz miał okazję zwierzyć się innym i zostać wysłuchanym. Ta życzliwa atmosfera będzie zachęcająca i uspokajająca. 

  Ryby / Drugi dekanat

  Drugi dekanat

  Urodzony między Marzec 1 a Marzec 10

  Twoje przyjaźnie będą źródłem wielkiej przyjemności, ciekawych odkryć i doświadczeń, które będą miały szansę spełnienia. Poczujesz się wystarczająco zainspirowany, aby zorganizować posiłek z przyjaciółmi, aby rozwijać wspólne projekty i utrzymywać ciepłe i sensowne relacje. 

  Ryby / Trzeci dekanat

  Trzeci dekanat

  Urodzony między marco 11 a Marzec 20

  Wyrazisz swoje pomysły słowami, nadasz kształt swoim wrażeniom i kolory swoim uczuciom. To wszystko stworzy zarys i stanie się rzeczywistością, by nie powiedzieć, że ożyje wokół ciebie. To będzie wspaniały dzień na pomnażanie zysków, zwłaszcza w życiu miłosnym. Czas zadeklarować swoje uczucia! 

  Szczegóły tego tranzytu astrologicznego Kwadratura: Oddziela ona dwie planety o 90°. Jest to aspekt napięcia, planety są w wiecznym konflikcie i osoba musi stale walczyć z trudnościami tych energii. Ten aspekt czyni człowieka silnym, zdolnym do pokonywania przeszkód pod warunkiem, że ma odwagę i wytrwałość.

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.