Dzisiaj, Niedziela 17 Październik 2021
Horoskop

Ryby: horoskop dla ciebie na pojutrze

Isabelle Fortes

Klimat astralny Ryby

Będziesz zmuszony do odnalezienia kompromisu pomiędzy marzeniami a rzeczywistością, który jest niezbędny w życiu. Twój stan fizyczny ponownie jest w dobrym stanie, ale będzie Ci bardzo ciężko odzwyczaić się od dawnych nawyków.

Nastrój

★★★★★

Nie narzucaj swoich opinii; dostosuj się do sytuacji i przede wszystkim otwórz się na potrzeby innych.

Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek

Miłość

★★★★★

Bycie opanowanym sprawi, że zyskasz punkty w oczach partnera i zwiększy Twój urok osobisty. Podążanie swoim tempem przyniesie Ci najwięcej sukcesów.

Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 1/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek

Pieniądze

★★★★★

Szczęście jest po Twojej stronie. Nie widać żadnego zagrożenia oraz obaw wokół Ciebie.

Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek

Praca

★★★★★

Koniec wyczerpującego problemu będzie dzisiaj w Twoim zasięgu. Twoje myśli poprowadzą Cię we właściwym kierunku.

Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 12 stopnie, 35 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Wpływ księżyca sprawi, że twoje codzienne życie będzie przebiegać płynnie, przynosząc łagodność, piękno i komfort twojej rutynie. Relacje z innymi nie będą głębokie, ale będą przyjemne i pozbawione napięć. Będzie to dobra okazja do naładowania akumulatorów w spokojnej atmosferze w towarzystwie bliskich.

Drugi dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Nie myl introspekcji z obsesją. Bądź świadomy swojej skłonności do tworzenia barier i robienia różnych rzeczy w towarzystwie swojego partnera, brata, matki lub najlepszego przyjaciela. Będą dla ciebie dostępni i będą mogli służyć ci dobrą radą.

Trzeci dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Będzie to czas na refleksję i przemyślenie, a nawet w niektórych przypadkach na konkretny przegląd dawnych spraw. Spędzisz najlepszą część dnia w dobrym towarzystwie, o ile pozostaniesz w intymnej atmosferze. Chociaż wymiana informacji z innymi ludźmi będzie dobrze zaplanowana, nie będzie to dzień na decydujące spotkania.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko