Dzisiaj, Środa 08 Kwiecień 2020


Ryby: horoskop dla ciebie na pojutrze

10
Piątek Kwiecień

Klimat astralny Ryby

Stajesz się coraz bardziej uprzejmy i skłaniasz się w stronę osób dojrzalszych. Możesz odczuć brak wapnia, przede wszystkim w układzie kostnym i zębowym, zacznij więc działać, zanim zamieni się to w poważny problem.
★★★★★

Nastrój

Niczego dzisiaj nie pospieszaj. Nadal musisz wyłączyć wszelkie emocje przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji.

★★★★★

Miłość

Twój spontaniczny entuzjazm będzie doceniony. Unikaj starania się robienia zbyt wielu rzeczy na raz. Nie doprowadzi Cię to nigdzie i przysporzy Ci jedynie niepotrzebnych zmartwień. Będziesz się czuł zdezorientowany. Nie podejmuj żadnych daleko idących decyzji.

★★★★★

Pieniądze

Czas ujawnić swoje prawdziwe atuty. Bądź obiektywny, nie oceniaj siebie zbyt surowo.

★★★★★

Praca

Nowe znajomości sprawią, że chętniej skierujesz się ku przyszłości i przepędzą wątpliwości.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 23 stopnie, 33 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Klimat będzie zmysłowy i gorący. Pomiędzy poufną rozmową na poduszce i żarliwą miłością, dzień przyjmie barwy namiętności i intymności, najbardziej sekretnej i namiętnej natury. Będzie to wspaniały dzień na głękoką miłość i zakochanie się. 

Drugi dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Nie będziesz miał potrzeby odchudzania się, ale staraj się być rozsądny w swoim entuzjazmie. To będzie bardzo przyjemny dzień, ale nie pozwól by skończył się dodatkowymi kilogramami, miłosnymi iluzjami, pustym kontem bankowym lub rozczarowaniem w życiu miłosnym. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Będziesz miał wysokie aspiracje, śmiałe plany i zwiększone pragnienie podróżowania. To będzie dobry dzień na poważne spojrzenie na swoje pragnienia i formułowanie planów. Będziesz miał lepszą wiarę w swoje szanse, a twoja intuicja będzie szczególnie przydatna do odróżnienia rzeczy możliwych od nierealnych. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko