Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Ryby Ryby: Horoskop na dzień 24 Wrzesień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Szczęście będzie Ci towarzyszyć na każdym postawionym dzisiaj kroku. Czas rozważyć finansowe inwestycje i przemyśleć również swój budżet. Twoja chęć do wychodzenia z domu uderzy w zapasy sił. Postaraj się to zrekompensować przez dobrze dobraną dietę.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Jesteś otwarty na innych. Twoje porady zostaną docenione !

Pieniądze

Sprawy z poprzednich dni wydadzą Ci się nagle mniej bolesne. Twoje nabranie dystansu ma pozytywne reperkusje ; możesz posunąć się w przód.

Praca

Będziesz miał idealną okazję na pokazanie swoich prawdziwych możliwości Twoim przełożonym.

Miłość

Chcesz uciec od codziennego życia, poszukujesz nowych horyzontów. Nowe życie miłosne przed Tobą !

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Lew , w pozycji 00 stopień, 31 minuty: Wrażliwość na pozory, spektakularne reakcje. Atmosfera hojności, umiejętności organizacyjne.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Będziesz miał rację, dodając ciepło do swoich relacji z innymi pomimo wątpliwości, które czasami cię atakują. W ten sposób posuwasz się naprzód, sprzymierzasz się i wyznaczasz żyzny grunt dla swojej pracy. Twoja kreatywność będzie ogromna, a twoje talenty artystyczne będą działać na twoją korzyść 

Drugi dekanat

Urodzony między Marzec 1 a Marzec 10

Twoje codzienne życie będzie miało dynamiczną i przedsiębiorczą jakość. To sprawi, że czas upłynie szybko i umożliwi pracę na wysokim poziomie. Satysfakcja, którą z tego czerpiesz, w dużej mierze zrekompensuje ci czas, jaki poświęcisz i może dać szansę na awans. 

Trzeci dekanat

Urodzony między marco 11 a Marzec 20

Praca w sektorze społecznym i edukacyjnym będzie przepełniona dużą kreatywnością. Będziesz mieć dobre pomysły i łatwo je wykorzystasz. Daje to satysfakcjonujący dzień, w którym można osiągnąć przynajmniej jeden osobisty element sukcesu… tak długo dopóki się nie obudzisz! 

Udostępnij na Facebook
Ryby



iPhone / iPad Android