Dzisiaj, Poniedziałek 27 Styczeń 2020


Ryby: horoskop dla ciebie na pojutrze

29
Środa Styczeń

Klimat astralny Ryby

Będziesz bardziej towarzyski niż zazwyczaj, co otworzy przed Tobą nowe oraz ciekawe możliwości. Twoje roztargnienie sprawia, że jesteś niezdarny, więc uważaj,by nie wykonywać gwałtownych ruchów.

Gwiazdy dnia Ryby

Nastrój :
★★★★★
Miłość :
★★★★
Pieniądze :
★★★★
Praca :
★★★★
★★★★★

Nastrój

Transakcje przedstawiają się bardzo pomyślnie. Bądź pierwszy dzisiaj do negocjacji, a z pewnością wyjdzie to na Twoją korzyść.

★★★★

Miłość

Powiew namiętności oraz swobody zagości w Twoim życiu miłosnym. Pozwól swojej inspiracji swobodnie płynąć... Twój partner będzie z tego bardzo zadowolony.

★★★★

Pieniądze

Będziesz miał szansę do stania się bardziej niezależnym finansowo, dzięki dołożonym staraniom.

★★★★

Praca

Budujesz podstawy nowej zawodowej równowagi. Twój harmonogram jest napięty. Skup się na szczegółach.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 29 stopnie, 37 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Wykorzystaj w pełni bezstronną i życzliwą radę, bez niepotrzebnych obaw… Uzupełniające porady to dobry pomysł, nawet jeśli ci, z którymi masz do czynienia, wydają się dość wymagający lub zbyt krytyczni. Ich komentarze, porady i oceny będą prawdopodobnie bardziej realistyczne niż twoje... 

Drugi dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Będzie to doskonały dzień na rozpoczęcie dialogu ze swoim partnerem w związku. Nie wahaj się, ponieważ klimat wróży dobrze zaufaniu, ocenom przetargowym i harmonijnym kompromisom. Dla niektórych będzie to wspaniały dzień na ślub lub założenie firmy! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Będzie to idealny dzień na sprzedaż czegoś na pchlim targu lub na sprzedaż samochodu. Jeśli nic się nie dzieje, możesz zaprosić swoich najlepszych przyjaciół i zorganizować własne bezpłatne wydarzenie, w którym każdy coś weźmie i da coś od siebie. Poproś bliskich, aby pomogli ci to zorganizować. Będą bardzo skuteczni, a ty będziesz siłą napędową. 

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko