Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Ryby Ryby: Horoskop na dzień 20 Marzec 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Nie narzucaj swoich opinii; dostosuj się do sytuacji i przede wszystkim otwórz się na potrzeby innych. Jesteś dziś opanowany i pełen spokoju. Te cechy pomogą Ci urzeczywistnić pewne zmiany, które uczynią cuda w odbudowaniu Twoich sił - wykorzystaj tą okazję jak najlepiej!

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Czerpać z życia pełnymi garściami – będzie to Twoja dzisiejsza dewiza. Wieczór zapowiada się wyśmienicie.

Pieniądze

Szczęście nadejdzie od innych. Powinieneś skupić się na współpracy. Nie działaj samodzielnie w obliczu wszystkich problemów.

Praca

Twoja dzisiejsza pobudliwość sprawia, że buntujesz się przeciwko wszelkim wytycznym. Bądź cierpliwy i chętny do współpracy.

Miłość

Będziesz pracować dwa razy ciężej, aby polepszyć swoje życie miłosne – masz do tego dobry powód. Czas, by odrzucić niepotrzebne, stare przyzwyczajenia.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
RybyiPhone / iPad Android