Dzisiaj, Sobota 22 Styczeń 2022
Horoskop

Ryby: horoskop dla ciebie na pojutrze

Isabelle Fortes

Klimat astralny Ryby

Mars prowadzi Cię we właściwym kierunku i powinieneś skupić się na wszystkich ciążących sprawach. Pomimo zobowiązań, powinieneś znaleźć czas na aktywne spędzanie wolnego czasu, aby oderwać się od problemów i odpocząć psychicznie.

Nastrój

★★★★★

Posłuchaj się dziś swojej intuicji. Nowe kontakty otworzą przed Tobą wiele możliwości.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Miłość

★★★★

Będziesz podświadomie opiekuńczy wobec swojego partnera. Nie przesadzaj, znajdź odpowiednie granice. W innym wypadku Twój partner odczuje potrzebę niezależności.

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 5/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Pieniądze

★★★★

Pożegnasz się dzisiaj z ogromnymi i skomplikowanymi kwestiami. Nic nie stanie Ci na przeszkodzie w dotarciu do Twoich zamierzeń dnia.

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Praca

★★★★★

Twoje działania będą przebiegać gładko ; uda Ci się utrzymać równowagę w kwestiach zawodowych.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 5/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 1/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Waga, w pozycji 20 stopnie, 33 minuty: Łatwa komunikacja z innymi. Wrażliwość na estetyczny wygląd, dążenie do harmonii. Takt i dyplomacja, ale na luzie.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Wpływ księżyca sprawi, że twoje codzienne życie będzie przebiegać płynnie, przynosząc łagodność, piękno i komfort twojej rutynie. Relacje z innymi nie będą głębokie, ale będą przyjemne i pozbawione napięć. Będzie to dobra okazja do naładowania akumulatorów w spokojnej atmosferze w towarzystwie bliskich.

Drugi dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Nie myl introspekcji z obsesją. Bądź świadomy swojej skłonności do tworzenia barier i robienia różnych rzeczy w towarzystwie swojego partnera, brata, matki lub najlepszego przyjaciela. Będą dla ciebie dostępni i będą mogli służyć ci dobrą radą.

Trzeci dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Będzie to czas na refleksję i przemyślenie, a nawet w niektórych przypadkach na konkretny przegląd dawnych spraw. Spędzisz najlepszą część dnia w dobrym towarzystwie, o ile pozostaniesz w intymnej atmosferze. Chociaż wymiana informacji z innymi ludźmi będzie dobrze zaplanowana, nie będzie to dzień na decydujące spotkania.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko