Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Ryby Ryby: Horoskop na dzień 15 Listopad 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Zdołasz rozwiązać konflikt między osobami blisko związanymi z Twoim życiem i będziesz z tego dumny. Nie oceniaj się zbyt surowo. Musisz odnaleźć równowagę między pracą, a odpoczynkiem oraz przemyśleniami i spokojem umysłu.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nie pozwól, by potrzeby innych wpłynęły niekorzystnie na Ciebie. Przyciągniesz pesymistycznie nastawionych ludzi, uważaj na swoją postawę.

Pieniądze

Będziesz miał możliwość skupienia się na żmudnych sprawach oraz na lepszym zabezpieczeniu swojej pozycji.

Praca

Będziesz mówił bez ogródek; nadszedł czas na ustalenie na nowo równowagi w Twoim otoczeniu.

Miłość

Twoje myśli skupiają się przede wszystkim na tym, jak ulepszyć swoje życie wewnętrzne i ułatwić codzienność. Znajdź więcej czasu na odpoczynek z partnerem. Magia działa nawet w domu.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 27 stopnie, 13 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Wielu będzie dzisiaj uciekać lub będzie się czuło rozproszonym. Upewnij się, że nie sabotujesz swoich szans krótkoterminową beztroską. Musisz tylko wytrzymać jeszcze kilka godzin, zanim odzyskasz spokój. W twoich oczach będzie to o wiele bardziej efektywne, poczekaj zanim powrócisz do bardziej rozsądnej rutyny, która będzie łatwiejsza do utrzymania.

Drugi dekanat

Urodzony między Marzec 1 a Marzec 10

Trudno ci będzie obrócić niepohamowany, panujący wokół ciebie niepokój na swoją korzyść. Nie masz w sobie zbyt wiele ducha rywalizacji i czujesz się trochę zagubiony w tej musującej atmosferze, która będzie pełna entuzjazmu, ale raczej ciężka. Po prostu kontynuuj swoją pracę. To będzie najlepsze co możesz zrobić. 

Trzeci dekanat

Urodzony między marco 11 a Marzec 20

Medytacja w spokojnej atmosferze będzie najlepszą strategią działania w obliczu rozmaitych zmartwień zakłócających rutynę. Uniesienie się nie przyniesie ci korzyści, ponieważ ryzykujesz nieostrożnością, impulsywnością lub utratą kontaktu z rzeczywistością. Musisz pozostać własnym mistrzem, trzeźwym i rozsądnym! 

Udostępnij na Facebook
RybyiPhone / iPad Android