Dzisiaj, Środa 08 Lipiec 2020
Horoskop

Ryby: horoskop dla ciebie na pojutrze, 10/07/2020

Isabelle Fortes | 10/07/2020

Klimat astralny Ryby

Twoje inicjatywy będą miały pozytywny oddźwięk. Czujesz się na siłach, aby stawić czoła przeszkodom. Dzięki jasności umysłu, będziesz działać dzisiaj efektywnie.
★★★★

Nastrój

Będziesz działał ostrożnie i nic nie pozostawisz przypadkowi, szczególnie w Twoich rozmowach z innymi. Będzie Ci miło z powodu rezultatu.

★★★★★

Miłość

Namiętność powróci do Twojego życia miłosnego w mgnieniu oka. Nie spiesz się z podjęciem jakiejkolwiek decyzji, która odnosi się do długoterminowego zobowiązania; musisz najpierw poznać bliżej tę osobę.

★★★★★

Pieniądze

Osiągasz koniec niekorzystnej dla Ciebie fazy życia, i w końcu będziesz mógł przejść do przyjemniejszych przedsięwzięć.

★★★★★

Praca

Dyskusja grupowa poszerzy dzisiaj Twoją długoterminową wizję zawodową.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 20 stopnie, 27 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Będziesz czuł się zrozumiany i doceniony, co zwiększy twoją pewność siebie i pozwoli ci wyrazić się z wdziękiem i przekonaniem. Powinieneś być w stanie zebrać pozytywne opinie dookoła siebie dla swoich przedsięwzięć, które są najbliższe twojemu sercu. 

Drugi dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Niebiosa dzisiaj będą wspierać twoją delikatną naturę i twoje lenistwo. Nic nie będzie w stanie zakłócić tego wspaniałego dnia pełnego łagodności i bliskości z tymi, których kochasz. Będziesz miał okazję zająć się przyjemnymi zajęciami i podzielić się swoimi doświadczeniami w miłej atmosferze. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Spacer z ukochaną osobą wzdłuż brzegu morza, wizyta na basenie z dziećmi lub sauna ze znajomymi... Woda będzie dziś twoim przyjacielem i pomoże ci odpocząć od stóp do głów. Jeśli nie masz szans na taką przyjemność, zawsze możesz spędzić czas w wannie... 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko