Dzisiaj, Sobota 31 Lipiec 2021
Horoskop

Ryby: horoskop dla ciebie na pojutrze

Isabelle Fortes

Klimat astralny Ryby

PosuWasz się w kierunku zrealizowania marzeń, przez co nie możesz się skoncentrować na teraźniejszości. Zwróć swoją uwagę na praktyczne szczegóły. Twoja energia ma swoje limity... Nieświadomie pogarszasz sytuację ; powinieneś zdecydowanie zwolnić tempo!

Nastrój

★★★★★

Ktoś bliski Twojemu sercu przyniesie Ci dobre wieści. Troszkę cierpliwości, a pewne marzenia mogą stać się rzeczywistością.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 1/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Miłość

★★★★

Twoje uwodzicielskie zdolności są na wysokim poziomie. Twoja energia życiowa pozwoli Ci na dodanie wiele do Twojego związku. To jest czas na bezpośrednie podążanie za tym, co chcesz osiągnąć.

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 1/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

Pieniądze

★★★★

Będziesz musiał być opanowany, aby zachować odpowiedni dystans, co pomoże Ci w zadecydowaniu, jakie kolejne kroki należy podjąć w planach połączonych z Twoim miejscem zamieszkania.

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Praca

★★★★

Twoja dobra wola pozwoli Ci odzyskać zaufanie przełożonych oraz przedstawić im swoje pomysły.

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 00 stopień, 38 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Księżyc będzie cię stresował i będziesz starał się uciec od przeciwności losu, ukrywając się w swojej ochronnej bańce, nie mówiąc o swoich fantazjach. Będzie to dzień pełen smutku dla każdego, kto jest słabszy. Nie warto robić niczego, czego możesz później żałować... 

Drugi dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Fantazja będzie obecna, a świat będzie wydawał się lżejszy, bardziej dostępny i bardziej iskrzący dla wszystkich... Ale będzie też wydawał się bardziej ironiczny i tym, którzy są wrażliwi i spotykają się z krytyką lub odrzuceniem nie zajmie dużo czasu, by popaść w depresję. Schowaj się w domu i poczekaj, aż to się skończy. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Powinieneś intensywnie trenować, aby móc skuteczniej radzić sobie z konfliktami i kontrowersjami. Zdrowy rozsądek, trzeźwość i logika będą kluczowe dla ochrony twojej nadwrażliwej natury. Wycofanie się będzie znacznie bardziej konstruktywne niż napady łez lub gniewu! 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko