Dzisiaj, Niedziela 27 Wrzesień 2020
Horoskop

Ryby: horoskop dla ciebie na pojutrze, 29/09/2020

Isabelle Fortes | 29/09/2020

Klimat astralny Ryby

Mars prowadzi Cię we właściwym kierunku i powinieneś skupić się na wszystkich ciążących sprawach. Pomimo zobowiązań, powinieneś znaleźć czas na aktywne spędzanie wolnego czasu, aby oderwać się od problemów i odpocząć psychicznie.
★★★★★

Nastrój

Pojawią się przed Tobą nowe możliwości,. Rozmawiaj z innymi, tylko w ten sposób jesteś w stanie osiągnąć sojusze z innymi.

★★★★★

Miłość

Unikaj kontrowersyjnych sporów i nie walcz o władzę za wszelką cenę. Zły nastrój Twojego partnera związany jest z niewypowiedzianymi potrzebami, które są, na pierwszy rzut oka, przeciwstawną Twoich pragnień.

★★★★

Pieniądze

Zaangażujesz się osobiście we wszelkie działania finansowe. Tempo przyspiesza, co wpłynie na Ciebie korzystnie.

★★★★★

Praca

Z łatwością przyjdzie Ci dzisiaj osiągnąć wspólny nurt z przełożonymi. Czas wprowadzić zmiany w życie.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 09 stopnie, 28 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

 Dynamiczny księżyc wyciągnie cię z domu, w poszukiwaniu partnerów, wspólników, przyjaciół i kolegów. Swoje szczęście znajdziesz w swoich związkach lub w kontraktach. To będzie wspaniały dzień by się pobrać!

Drugi dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Twoje relacje będą w centrum uwagi i będziesz bardzo atrakcyjny w swoim poetyckim, kolorowym wszechświecie. Będziesz miał dzisiaj szanse na uzyskanie ogromnej satysfakcji z Twoich relacji z innymi. Dla niektórych będzie to początek długotrwałej miłości. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Wyjdziesz ze swojej rutyny, aby odkryć (ponownie) radość z współpracy, partnerstwa, solidarności, zaufania i bliskości. W twoim życiu prywatnym spodziewaj się doskonałych relacji rodzinnych lub miłości. W pracy będziesz w duchem zespołu. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko