Dzisiaj, Niedziela 04 Grudzień 2022Horoskop

Ryby: horoskop dla ciebie na pojutrze

Isabelle Fortes

Klimat astralny Ryby

Negocjujesz w odpowiednim kierunku. Bez obaw podążaj za swoim instynktem, szczęście Ci towarzyszy. Twoja wewnętrzna energia się ustabilizuje. Wykorzystaj ją rozsądnie.Aspekt dnia
Ziemia Merkury Jowisz 90°
Merkury w Kwadratura do Jowisz

Jesteś niepotrzebnie rozproszony, popełniasz błędy i podejmujesz pochopne decyzje.

Kwadratura, w szczegółach: Oddziela ona dwie planety o 90°. Jest to aspekt napięcia, planety są w wiecznym konflikcie i osoba musi stale walczyć z trudnościami tych energii. Ten aspekt czyni człowieka silnym, zdolnym do pokonywania przeszkód pod warunkiem, że ma odwagę i wytrwałość.

Nastrój

★★★★★

Pewna teatralność wychodzi na światło dzienne. Uzbrój się w cierpliwość – niedługo odpoczniesz.

Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek

Miłość

★★★★★

Szczera rozmowa umożliwi Ci rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie nalegaj na zachowanie milczenia, nie zamykaj się w obawach lub wątpliwościach. Oceń sytuację obiektywnie.

Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 0/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 1/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek

Pieniądze

★★★★★

Twoje pomysły i wartości rosną w silę, co doprowadzi Cię do rozwijania Twoich umiejętności. Nie przedobrzyj jednak z pewnością siebie.

Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 1/5 Środa Czwartek: 1/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek

Praca

★★★★★

Będziesz bardziej asertywny oraz pewny siebie, co sprawi że łatwiej będzie Ci nawiązać nowe kontakty. Nadszedł czas byś popracował nad relacjami z innymi.

Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 1/5 Środa Czwartek: 1/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 1/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 24 stopnie, 57 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Z chęcią dasz się ponieść atmosferze podstawowych, ziemskich przyjemności. Uważaj, nie bądź zbyt chciwy... Będzie to miłość, która skupi twoje pragnienia w pozytywny sposób, sprawiając, że będziesz wolał fizyczne uczucie od czekolady, co będzie lepsze dla twojej figury! 

Drugi dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Twój niepokój zapewni ci dzisiaj spokój i spędzisz miły dzień, czyniąc twoje otoczenie delikatniejszym i łagodniejszym. Z przyjemnością spotkasz się z sąsiadami lub kolegami przy miłej atmosferze. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Będziesz miał okazję zainteresować się nowymi obszarami, poznać nowych ludzi lub rozpocząć satysfakcjonujące szkolenie. Ten bardzo konstruktywny klimat zachęci cię do przejęcia inicjatywy, a spotkasz się ze zrozumieniem, ciepłem i życzliwością. 

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko